Klubowiczka Miesiąca - Wrzesień 2017

Agnieszka Kwiatkowska

Moja historia z Mrs. Sporty zaczęła się całkiem przypadkiem.

Pewnego pięknego lipcowego dnia postanowiłam kupić sobie kostium kąpielowy. Stojąc w kolejce do przymierzalni rozpoczęłam rozmowę z młodą sympatyczną dziewczyną, która z cierpliwością słuchała moich narzekań, że jestem za gruba, że w nic się nie mieszczę… Wtedy zaproponowała mi treningi u siebie w klubie, ale było to za daleko, więc podziękowałam. Powiedziała, że nic nie szkodzi, bo właśnie dziś jest otwarcie tego samego klubu dla kobiet na Mokotowie. 

Niewiele myśląc wysłałam swoje zgłoszenie mailem na próbny trening. Po krótkim czasie otrzymałam telefon od Agaty, która namówiła mnie, abym jeszcze tego samego dnia przyszła do klubu.

Tak też zrobiłam, czułam, że jest to ten moment, gdzie mogę zrobić coś tylko dla siebie dla swojego zdrowia. Oczywiście miałam wątpliwości, czy dam sobie radę, bo po operacji kręgosłupa lędźwiowego mam pewne ograniczenia ruchowe, ale musiałam spróbować.

Od pierwszego treningu, po rozmowie z Kamilem całkowicie zmieniłam swoje nastawienie do siebie oraz do sposobu żywienia.

Dziś widzę, że ciężka praca nad sobą daje efekty! Schudłam, poprawiam swoją kondycję i czuję się wspaniale, a to wszystko osiągnęłam dzięki wsparciu trenerów z Mrs. Sporty i swojemu dążeniu do wyznaczonego celu.

 

Nic nie dzieje się bez przyczyny, gdyby nie to przypadkowe spotkanie, pewnie do dziś nic bym nie zmieniła w swoim życiu.

08. października 2017 r.
Zamknij menu