Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

WALDEMAR REICH

WALDEMAR REICH, WŁAŚCICIEL KLUBU MRS. SPORTY WARSZAWA MOKOTÓW

Anita

Anita

Trener personalny

Studentka AWF w Warszawie, ukończyła kursy trenerskie W.I.T.S w Chicago, Illinois. Jej specjalnością jest prowadzenie zdrowego, aktywnego i szczęśliwego trybu życia. Używa sprawdzonych technik treningowych, choć lubi szukać nowych rozwiązań w świecie nowinek sportowych. Przykuwa dużą uwagę do pomocy w przełamywaniu barier. Wszystko sprowadza się do osiągnięcia harmonii psychiczno - fizycznej i przełożenie aktywności na życie codzienne. Jest zdania, że trening można przeprowadzić wszędzie, wystarczy znaleźć trochę miejsca i czasu. Poza sportem jest zwolenniczką diety wegańskiej oraz interesuje się śpiewem i aktorstwem.

Kaja Rokita

Kaja Rokita

TRENER PERSONALNY MRS.SPORTY

Instruktor fitness, studentka psychologi Studentka psychologii na Uniwersytecie Śląskim oraz instruktorka fitness. Ulubione formy zajęć to trening wzmacniający, interwałowy, funkcjonalny i stretching, oraz choreografia na stepie. Na co dzień aktywnie jezdzi na rowerze i poznając różne dyscypliny sportowe oraz formy treningowe. Jest również pasjonatką gotowania, a w szczególności tego smacznego, zdrowego i z głową. Jej maksyma to: "Odpowiednie połączenie diety z aktywnością fizyczną wpływa nie tylko na nasz wygląd, ale także na nasze samopoczucie i zdrowie, w tym również psychiczne."

Magdalena

Magdalena

Trener personalny

Studiowała Fizjoterapię na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. W ciągu ostatnich 5 lat zdobyła praktykę oraz doświadczenie w pracy z pacjentami z różnymi schorzeniami oraz wadami postawy. Posiada doświadczenie w pracy ze sportowcami. Sport od dziecka był jej nieodłącznym elementem życia. Sama zdobywała doświadczenie jako sportowiec będąc przez 7 lat zawodniczką klubu siatkarskiego w Częstochowie oraz reprezentantką wojewódzkiej kadry Śląska kadetek. Obecnie licencjonowana trenerka personalna specjalizująca się w treningu siłowym i funkcjonalnym. Zwolenniczka zdrowego żywienia wpływającego na dobre samopoczucie i zdrowy wygląd. Przeciwniczka restrykcyjnych reżimów dietetycznych. Prywatnie regularnie trenuje w siłowni, uwielbia pływać, czytać książki prozdrowotne jak i literaturę fantasy oraz te o tematyce górskiej, ponieważ uwielbia wolny czas spędzać na górskich szlakach podczas trekkingu. Pozytywna, otwarta na nowe wyzwania

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu