Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

WALDEMAR REICH

WALDEMAR REICH, WŁAŚCICIEL KLUBU MRS. SPORTY WARSZAWA MOKOTÓW

Anita

Anita

Trener personalny

Absolwentka AWF w Warszawie, ukończyła kursy trenerskie W.I.T.S w Chicago, Illinois. Jej specjalnością jest prowadzenie zdrowego, aktywnego i szczęśliwego trybu życia. Używa sprawdzonych technik treningowych, choć lubi szukać nowych rozwiązań w świecie nowinek sportowych. Przykuwa dużą uwagę do pomocy w przełamywaniu barier. Wszystko sprowadza się do osiągnięcia harmonii psychiczno - fizycznej i przełożenie aktywności na życie codzienne. Jest zdania, że trening można przeprowadzić wszędzie, wystarczy znaleźć trochę miejsca i czasu. Poza sportem jest zwolenniczką diety wegańskiej oraz interesuje się śpiewem i aktorstwem.

Karolina

Karolina

Trener personalny, dietetyk

Dietetyk, trener personalny i instruktorka fitness. Od najmlodszych lat aktywnie spedzała czas a jej ulubionym zajęciem był taniec sportowy. Z ubiegiem lat zachwyciła się zajęciami fitness a następnie treningiem siłowym. Uważa,że odpowiednie żywienie w połączeniu z treningiem są biletem w podróży po lepsze samopoczucie i zdrowie. Zwraca szczególną uwagę na rolę pożywienia w różnych dolegliwościach organizmu a szczególnie w zaburzeniach metabolicznych. Wolną chwilę spędza na pogłębianiu wiedzy z zakresu dietoprofilaktyki oraz dietoterapii. Na co dzień ćwiczy na siłowni oraz często próbuje nowych sportowych wyzwań

Ola

Ola

Trener personalny

Studenta AWF w Warszawie, instruktorka fitness oraz trener personalny. Jej ulubione formy zajęć to trening wzmacniający, interwałowy oraz stretching. Podczas treningu przykuwa uwagę przede wszystkim do techniki wykonywanych ćwiczeń. Uważa bowiem, że bezpieczeństwo w treningu to podstawa. Ponadto, dba o przyjazną atmosferę w klubie, aby każdy czuł się tu jak u siebie w domu oraz sukcesywnie dążył do celu. Jest zwolenniczką zdrowego odżywiania, a jej motto to "Zdrowy styl życia = szczęśliwe i długie życie".

Ania

Ania, Trener personalny, Dietetyk, Trener ZUMBY

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu