Mrs.Sporty Warszawa-Ochota

KLUB FITNESS TYLKO DLA KOBIET - MRS.SPORTY WARSZAWA-OCHOTA.
Z NAMI ŁATWO I PRZYJEMNIE POPRAWISZ ZDROWIE I FIGURĘ!

Klub fitness MRS.SPORTY Warszawa-Ochota, to miejsce stworzone wyłącznie dla kobiet. Na pewno wiesz, że poprzez aktywność ruchową, zmianę nawyków żywieniowych możesz odnaleźć swoje zdrowsze, zgrabniejsze, radośniejsze JA. Wiesz, ale…  czy tę wiedzę stosujesz na co dzień? Jakich używasz wymówek, żeby znowu zacząć „od jutra”? Brakuje Ci motywacji? Nie masz czasu na długie treningi? Aktywność zawodowa utrudnia Ci regularny udział w zajęciach sportowych? A może masz problemy zdrowotne i boisz się ćwiczyć? TRAFIŁAŚ IDEALNIE! Nasz skuteczny trening funkcjonalny pozwoli ćwiczyć wszystkie główne grupy mięśniowe, poprawi wydolność i koordynację ruchową. Masz zawsze opiekę trenera i indywidualne konsultacje. Wystarczy ćwiczyć tylko 30 minut 2-3 razy w tygodniu. Wiemy z własnego doświadczenia, jak zdrowe odżywianie i ruch są ważne, żeby utrzymać radość życia. Aby Twoje wyniki były jeszcze lepsze, nasz klub Mrs.Sporty pomoże Ci zmienić nawyki żywieniowe, poprzez naszą sprawdzoną koncepcję żywieniową, opracowaną przez specjalistów. Kompleksowa opieka i jakość to coś, co nas wyróżnia!  Poznaj nas już dziś! Nasze Klubowiczki przedstawiają swoje prawdziwe historie sukcesu. Ty również możesz mieć swoją historię w naszym klubie! Nie czekaj i już dziś umów na trening próbny. Znajdziesz nas także na FACEBOOKU!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Wyznacz sobie cel. Mrs.Sporty pomoże Ci go osiągnąć
Dane kontaktowe
Mrs.Sporty Club Warszawa-Ochota

ul. Bohdanowicza 21 lok U2
02-127 Warszawa
Polska
+48 661 919 646; 22 30 04 919

Godziny otwarcia
Poniedziałek
08:00 - 11:00 / 17:00 - 21:00
Wtorek
09:00 - 12:00 / 16:00 - 20:00
Środa
08:00 - 11:00 / 17:00 - 21:00
Czwartek
09:00 - 12:00 / 16:00 - 20:00
Piątek
08:00 - 11:00 / 16:30 - 20:00
Sobota
09:00 - 12:30
  • Nasza koncepcja
    Jesteś wyjątkowa. Taki będzie również Twój trening.

    Stworzony przez kobiety dla kobiet. Trenujesz efektywnie, krótko i w prosty sposób - z osobistym wsparciem. Nasi trenerzy doskonale znają Twoje potrzeby, dlatego optymalnie dopasowują  trening do sformułowanych przez Ciebie celów. W ten sposób w mgnieniu oka staniesz się smuklejsza, sprawniejsza i zdrowsza.

    Dowiedz się więcej!
Osobista opieka trenera personalnego oraz najnowocześniejszy sprzęt.

Najważniejszym elementem treningu Mrs.Sporty jest osobisty kontakt z Klubowiczkami. Na drodze do osiągania ich osobistych celów towarzyszą Ci wykwalifikowani trenerzy personalni.  Dlatego kładziemy szczególny nacisk na odpowiednie wykształcenie naszej kadry oraz ciągłe podnoszenie ich kwalifikacji.

Trening wszystkich grup MIĘŚNI w jedyne 30 minut!

W celu osiągnięcia indywidualnych celów trenuj 2-3 razy w tygodniu przez jedyne 30 minut. Krótkie jednostki treningowe oraz elastyczne terminy pozwolą Ci bez problemu zintegrować koncepcję Mrs.Sporty z Twoim rytmem dnia.

Sprawdzony program żywieniowy dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb - bez ryzyka wystąpienia efektu jo-jo.

Koncepcja żywieniowa bez efektu jo-jo! Twój trening uzupełnimy o zdrowe i zrównoważone odżywianie, które nie tylko pozwoli ci na zrzucenie zbędnych kilogramów, lecz ponadto umożliwi długotrwałe utrzymanie wymarzonej wagi. Nie tylko zdrowo, ale też smacznie!

Jedyny taki klub fitness tylko dla kobiet!

Nasz klub Mrs. Sporty mieści się w Warszawie w dzielnicy Ochota. Trening z Mrs.Sporty to niewielkie nakłady czasu, znaczne efekty, mnóstwo przyjemności. W Mrs.Sporty kobiety mogą w przyjemnej atmosferze spalać nadmierne kiologramy, rozwijać układ mięśniowy i poprawiać postawę. Nie ma przy tym znaczenia ani wiek, ani dotychczasowa forma fizyczna. W klubie fitness panuje przyjazna atmosfera i niebywały doping motywacyjny. Studio fitness jest wyposazone w profesjonalny sprzęt hydrauliczny, który umozliwia komfortowy i bezpieczny trening. Trening trwa zaledwie 30 min. dając świetne wyniki. Nasz klub stworzony jest dla wszystkich kobiet, które pragną czuć się dobrze w swoim ciele.
Zamknij menu