DO KOŃCA ROKU DIETA I TRENING BEZPŁATNIE !!!

MEGA PROMOCJA

Nadchodzi idealny moment, aby porozmawiać o Twoich sportowych i zdrowotnych planach. Zapraszamy Cię serdecznie na bezpłatną konsultację. Wspólnie określimy Twoje sportowe cele, sposób I CZAS ich realizacji oraz odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania.

Czy trzeba jeszcze czegoś więcej, aby zrealizować swoje pLANY? Na co jeszcze czekasz? zaDZWOŃ, NAPISZ DO NAS I UMÓW SIĘ Z JEDNĄ Z NASZYCH TRENEREK.  Zabierz ze sobą przyjaciółkę i wspólnie zmieńcie swoje życie na lepsze.

 

 

W dniach 22-23.11.2018 R. skorzystaj z MEGA PROMOCJI:

     

  • DO KOŃCA ROKU MOŻESZ ĆWICZYĆ, KONSULTOWAĆ SIĘ Z TRENERAMI I DIETETYKIEM BEZPŁATNIE

  • MOŻESZ ZAOSZCZĘDZIĆ DO 290 ZŁ NA OPŁATACH STARTOWYCH I PIERWSZYM MIESIĄCU TRENINGÓW

  • JUŻ TERAZ ZACZĄĆ BUDOWAĆ NOWOROCZNE POSTANOWIENIA, ABYŚ NA SYLWESTROWYM PODSUMOWANIU ROKU MOGŁA POWIEDZIAĆ "UDAŁO MI SIĘ ZACZĄĆ METAMORFOZĘ, TERAZ BĘDZIE JUŻ TYLKO ŁATWIEJ"

  •  

Anegdota z ubiegłego roku:

"Nie było miejsca dla Ciebie" - z rozpaczą jęknęła Grażyna starając się wcisnąć w odświętną spódnicę. Rok wcześniej jeszcze całkiem lużną. "Ale kiedy? jak? przecież.... "- zaczęła zadawać sobie pytania. "Przecież miałam plan, były próby odchudzania"

 PUPA rośnie po cichu i niepostrzeżenie ;) 

Zobacz jak w łatwy sposób z treningu można zrobić dobrą zabawę, sposób na odstresowanie się i doładowanie baterii. ZAPRASZAMY

18. listopada 2018 r.
Zamknij menu