Twoje życie, twoja historia

zapisuj ją dobrze i często edytuj

 MOJA HISTORIA

„Klubowiczką jestem od sierpnia 2018r. Jest to dość krótki czas, ale efekty zaskoczyły mnie samą. Kilogramy lecą  w dół, samopoczucie rośnie, mam dużo więcej energii i znów zaczynam lubić siebie. Wpadam do klubu średnio cztery razy w tygodniu, jest to czas poświęcony wyłącznie mi samej i dla mojego dobrego samopoczucia.

Kondycja rośnie, dziewczyny fantastycznie motywują do dalszej pracy, problemy z kręgosłupem nie dają o sobie znać... Córka dumna z mamy - kibicuje moim treningom. Klub daje mi poczucie, że robię coś dla siebie i jednocześnie daję córce dobry przykład. Coraz więcej czasu spędzamy razem "na sportowo". Przede mną jeszcze długa droga, ale już teraz wiem, że z pomocą trenerek Mrs.Sporty osiągnę swoje cele.  Dziękuję :)

Pozdrawiam, Asia”

 

 

     

  1. Od sierpnia do grudnia Asia zeszła z wagi 91,5kg do 75,4kg
  2. Kosztowało ją to utratę 3kg mięśni - ale to tylko początkowy etap redukcji, kolejna analiza prawdopodobnie pokaże stopniową stabilizację tk.mięśniowej
  3. Tkanka tłuszczowa zmniejszyła się z 38,6 kg do 25,7kg :) co jest równoznaczne ze mniejszeniem obwodów w talii, biodrach czy udach 
  4. Wiscelarna tk.tłuszczowa,tzw tłuszcz trzewny (otłuszczenie narządów wewnętrznych) obniżyła się z poziomu 9 na 6, efektem tego jest zmniejszenie prawdopodobieństwa wystąpienia chorób metabolicznych: cukrzyca, miażdzyca, choroby serca.
  5.  

ASIU GRATULUJEMY SUKCESU !!! 

 

Zapraszamy na konsultację do klubu. Tu możesz się umówić zapraszamy Pierwszy trening jest zawsze bezpłatny.

 

 

 

27. grudnia 2018 r.
Zamknij menu