Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

Jagoda Pysiak

Jagoda Pysiak, Właścicielka klubu

Studiowałam Naukę o Żywności na Uniwersytecie Warmińsko Mazurskim w Olsztynie. Pasja do jedzenia towarzyszy mi od najmłodszych lat, najpierw jako mała dziewczynka przesiadywałam z mamą w kuchni wyczarowując wykwintne dania często z niczego, bo też bywało tak, że nic nie było w polskich sklepach w latach 80tych. a dziś sama jako Mama , staram się mądrze i pysznie gotować dla swojej rodziny. Pasją do sportu z kolei zaraził mnie Piotrek. Zaczęłam od biegania, teraz przyszedł czas na Mrs.Sporty! W pracy łączę obie pasje: sport i jedzenie. Do zobaczenia w Klubie :)!

Kasia Górka

Kasia Górka, Trener Personalny, Dietetyk

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku dietetyka. Zdobytą wiedzę z ogromną przyjemnością przekazuję zarówno dorosłym, jak i dzieciom. W kwestii diety wyznaję zasadę "można wszystko, ale z umiarem", co idealnie pokrywa się z założeniami koncepcji żywieniowej Mrs.Sporty. Aby zacząć zdrowo się odżywiać, nie potrzebne są całe dni spędzone w kuchni, kulinarny talent i najdroższe produkty. Wystarczy motywacja do pozytywnych zmian, zastrzyk wiedzy i szczypta samozaparcia. Każdy sukces Klubowiczki jest także moim sukcesem.

Marta Galus

Marta Galus, Trener Personalny

Instruktor rekreacji ruchowej – fitness aerobik. Certyfikowany trener personalny. Z fitnessem związana od ponad 7 lat. Uczestniczka międzynarodowych konwencji fitness doszkalających warsztat (Eu4ya, FitStyle) oraz szkoleń np. Body Shape, Step & Shape. Od dzieciństwa związana z tańcem. Przez wiele lat związana z grupą tańca nowoczesnego. Swoje zamiłowanie do tańca wykorzystuję na sali treningowej dodając do ćwiczeń elementy taneczne. Z klubem Mrs. Sporty związana jestem od samego początku, a efektywne treningi Klubowiczek dają mi ogromną satysfakcję. W tańcu, sporcie i fitnessie stawiam na różnorodność i rozwój w wielu kierunkach. Pozytywna energia i uśmiech podopiecznych jest dla mnie największą nagrodą. Od 1,5 roku łączę macierzyństwo z aktywnym i zdrowym trybem życia pokazując tym samym, że każda z Nas może to robić w myśl zasady- „pokochaj to co robisz, a efekty przerosną Twoje oczekiwania.”

Agnieszka Gędek

Agnieszka Gędek, Trener Personalny

Instruktor FITNESS od 2007 roku. Instruktor TMT -total muscle training. Certyfikowany trener BLACKROLL. Od 2015 roku specjalista ds. dietetyki i świadomego żywienia osób dorosłych. Ćwiczyć zaczęłam już w brzuchu mamy. Na 3 dni przed porodem, rodzice wygrali turniej tańców standardowych. Moja mama całą ciąże trenowała. Podobno wcześniej nauczyłam się lambady niż samodzielnego chodzenia :) Amatorski taniec towarzyski i nowoczesny zamieniłam na zawodowy fitness, moją miłość i pasję. Aktywność fizyczna to zabawa i energia, która jest w stanie zastąpić niejedno lekarstwo, podczas gdy żadne lekarstwo nie jest w stanie zastąpić ruchu. Swoją pasję przekładam na energię i siłę, którymi chcę się z Tobą podzielić.

Aneta Maciejewska

Aneta Maciejewska, trener personalny

Wykwalifikowany trener personalny i instruktor fitness. Pasjonata tańca i zdrowego gotowania. W mojej pracy staram się wspierać każdą z Pań, dając im profesjonalną opiekę i dobrą motywację. Moim sukcesem jest Twój sukces. Zapraszam na trening!

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu