Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

Jagoda Pysiak

Jagoda Pysiak, Właścicielka klubu

Studiowałam Naukę o Żywności na Uniwersytecie Warmińsko Mazurskim w Olsztynie. Pasja do jedzenia towarzyszy mi od najmłodszych lat, najpierw jako mała dziewczynka przesiadywałam z mamą w kuchni wyczarowując wykwintne dania często z niczego, bo też bywało tak, że nic nie było w polskich sklepach w latach 80tych. a dziś sama jako Mama , staram się mądrze i pysznie gotować dla swojej rodziny. Pasją do sportu z kolei zaraził mnie Piotrek. Zaczęłam od biegania, teraz przyszedł czas na Mrs.Sporty! W pracy łączę obie pasje: sport i jedzenie. Do zobaczenia w Klubie :)!

Kasia Górka

Kasia Górka, Trener Personalny, Dietetyk

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku dietetyka. Zdobytą wiedzę z ogromną przyjemnością przekazuję zarówno dorosłym, jak i dzieciom. W kwestii diety wyznaję zasadę "można wszystko, ale z umiarem", co idealnie pokrywa się z założeniami koncepcji żywieniowej Mrs.Sporty. Aby zacząć zdrowo się odżywiać, nie potrzebne są całe dni spędzone w kuchni, kulinarny talent i najdroższe produkty. Wystarczy motywacja do pozytywnych zmian, zastrzyk wiedzy i szczypta samozaparcia. Każdy sukces Klubowiczki jest także moim sukcesem.

Marta Galus

Marta Galus, Trener Personalny

Instruktor rekreacji ruchowej – fitness aerobik. Certyfikowany trener personalny. Z fitnessem związana od ponad 7 lat. Uczestniczka międzynarodowych konwencji fitness doszkalających warsztat (Eu4ya, FitStyle) oraz szkoleń np. Body Shape, Step & Shape. Od dzieciństwa związana z tańcem. Przez wiele lat związana z grupą tańca nowoczesnego. Swoje zamiłowanie do tańca wykorzystuję na sali treningowej dodając do ćwiczeń elementy taneczne. Z klubem Mrs. Sporty związana jestem od samego początku, a efektywne treningi Klubowiczek dają mi ogromną satysfakcję. W tańcu, sporcie i fitnessie stawiam na różnorodność i rozwój w wielu kierunkach. Pozytywna energia i uśmiech podopiecznych jest dla mnie największą nagrodą. Od 1,5 roku łączę macierzyństwo z aktywnym i zdrowym trybem życia pokazując tym samym, że każda z Nas może to robić w myśl zasady- „pokochaj to co robisz, a efekty przerosną Twoje oczekiwania.”

Kamila Pawlik

Kamila Pawlik, Trener Personalny

Certyfikowany trener personalny, pasjonatka zdrowego stylu życia. Uczestniczka wielu szkoleń m.in. power bar, trx, trening funkcjonalny, kształtowanie kobiecej sylwetki. Już jako dziecko zaczęła jeździć na nartach, grać w tenisa, pływać i tak sportowa passa trwa do dziś, a nowych wyzwań nie brakuje. Obecnie jej miłością stał się trening siłowy, a dzień bez treningu na siłowni jest dniem straconym. W życiu codziennym stara się zarażać pasją do sportu swoje podopieczne, kieruje się maksymą chcieć to móc.

Paulina Rygielska

Paulina Rygielska, Trener Personalny

Była zawodniczka lekkiej atletyki, specjalizująca się w rzucie młotem. Dzięki zawodowemu trenowaniu dobrze wie co to dyscyplina, pokora, poświęcenie, nauczona aby nigdy się nie poddawać i zawsze walczyć o swoje. Mająca na swoim koncie tytuł trenera personalnego, ukończone studia licencjackie na specjalności „odnowa biologiczna z elementami fizjoterapii”. Posiadająca dyplom ukończonego kursu dietetyki, jak i również certyfikaty wielu szkoleń m.in. „odżywianie w okresie redukcji tkanki tłuszczowej” , programowanie treningowe” i stale szkoląca się w tematyce sportu jak i zdrowego odżywiania. Ulubiona dziedzina to trening siłowy, oraz trening ogólnorozwojowy. Uwielbiająca ludzi, zwracająca szczególną uwagę na techniczne wykonywanie ćwiczeń w oparciu o budowę anatomiczną trenującego. Cel: zarażanie klubowiczek swoją pasją, miłością do sportu, motywowanie do działania, osiągania celów, oraz przekazywanie wiedzy którą posiada.

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu