Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

Mariusz Pięta

Mariusz Pięta, Właściciel

Albert Goszczyński

Albert Goszczyński, Trener Personalny

Certyfikowany Instruktor spec. Kulturystyka. Zawsze uśmiechnięty i gotowy do działania.

Jestem Instruktorem kulturystki od 5 lat. Stale rozwijam swoją wiedzę z zakresu treningu siłowego oraz odżywiania. Bardzo ważne jest dla mnie zdrowe podejście do diety, przez co jest ona możliwa do realizacji. W swojej pracy kieruję się profesjonalnym podejściem do Klubowiczek oraz dbam o Ich bezpieczeństwo, poprzez dobrą technikę wykonywanych ćwiczeń.

Magdalena Łostowska

Magdalena Łostowska, Trener Personalny, Dietetyk

Olga Bugir

Olga Bugir, Trener personalny, fizjoterapeuta

Magister fizjoterapii. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Odbyłam kurs masażu klasycznego w Studium Naturalnych Metod Leczenia Medikon.

"Mój zawód jest moją pasją. ponieważ wiem w jaki sposób ruch oddziałuje na poprawę zdrowia i samopoczucia. Mam doświadczenie w prowadzeniu zajęć wzmacniających mięśnie i poprawiających wygląd sylwetki. W fizjoterapii najważniejsza jest wiedza, wyobraźnia oraz indywidualne podejście. I akurat to jest to, czego potrzebujesz podczas osiągnięcia swoich celów w Mrs. Sporty."

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu