• 2 tygodnie gwarancji zadowolenia*

  * Oferta ważna do 31.12.2018 dla pierwszych 30 klubowiczek.

  Zaczynamy!
 • Wyszukaj klub Mrs.Sporty
  w Twojej okolicy

Mrs.Sporty Warszawa-Wesoła

WIOSENNE PRZESILENIE

Nie daj się zmęczeniu! Wiosną robi się coraz cieplej, co może prowadzić do spadków ciśnienia krwi, wskutek czego możemy się czuć zmęczone i ospałe. Pomóż organizmowi obudzić się z zimowego snu i przestawić się na nowy sezon.

Pij odpowiednią ilość napojów. Właściwe nawodnienie organizmu podnosi ciśnienie krwi i poprawia Twoje samopoczucie.

Na wiosenne zmęczenie pomaga także świeże powietrze. Wyjdź z domu, wykonuj głębokie wdechy i zatrzymuj świeże powietrze przez chwilę w płucach - pamiętaj o umiarze. Jeżeli nie możesz wyjść na dwór, otwórz okno, by zapewnić sobie wystarczający dopływ tlenu.

Pamiętaj, ruch stanowi podstawe naszej enrgii. Zapraszamy do udziełu we wiosennej akcji jedrne pośladki gdzi przez miesiąc bez umowy mozesz trenować w naszym klubie !!!!!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Wyznacz sobie cel. Mrs.Sporty pomoże Ci go osiągnąć
Dane kontaktowe
Mrs.Sporty Club Warszawa-Wesoła
Aloe Fit Beata Paziewska
ul. Jeździecka 21F lok. Nr 1
05-077 Warszawa
Polska
512774212
Aloe Fit Beata Paziewska
Godziny otwarcia
Poniedziałek
08:00 - 13:00 / 15:30 - 21:00
Wtorek
08:00 - 12:00 / 15:30 - 20:00
Środa
08:00 - 13:00 / 15:30 - 21:00
Czwartek
08:00 - 12:00 / 15:30 - 20:00
Piątek
08:00 - 12:00 / 15:30 - 20:00
Sobota
08:30 - 12:30
 • Nasza koncepcja
  Jesteś wyjątkowa. Taki będzie również Twój trening.

  Stworzony przez kobiety dla kobiet. Trenujesz efektywnie, krótko i w prosty sposób - z osobistym wsparciem. Nasi trenerzy doskonale znają Twoje potrzeby, dlatego optymalnie dopasowują  trening do sformułowanych przez Ciebie celów. W ten sposób w mgnieniu oka staniesz się smuklejsza, sprawniejsza i zdrowsza.

  Dowiedz się więcej!
Osobista opieka trenera personalnego oraz najnowocześniejszy sprzęt.

Najważniejszym elementem treningu Mrs.Sporty jest osobisty kontakt z Klubowiczkami. Na drodze do osiągania ich osobistych celów towarzyszą Ci wykwalifikowani trenerzy personalni.  Dlatego kładziemy szczególny nacisk na odpowiednie wykształcenie naszej kadry oraz ciągłe podnoszenie ich kwalifikacji.

Trening wszystkich grup MIĘŚNI w jedyne 30 minut!

W celu osiągnięcia indywidualnych celów trenuj 2-3 razy w tygodniu przez jedyne 30 minut. Krótkie jednostki treningowe oraz elastyczne terminy pozwolą Ci bez problemu zintegrować koncepcję Mrs.Sporty z Twoim rytmem dnia.

Sprawdzony program żywieniowy dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb - bez ryzyka wystąpienia efektu jo-jo.

Koncepcja żywieniowa bez efektu jo-jo! Twój trening uzupełnimy o zdrowe i zrównoważone odżywianie, które nie tylko pozwoli ci na zrzucenie zbędnych kilogramów, lecz ponadto umożliwi długotrwałe utrzymanie wymarzonej wagi. Nie tylko zdrowo, ale też smacznie!

Klub Sportowy, Fitness Wesoła

Szukasz fitness dla kobiet w swojej okolicy mieszkasz w Wesołej, Sulejówku, Wiązownej, Otwocku i okolicach, Znajdziesz nas na osiedlu Stara Miłosna w Galerii Sosnowej wejście od parkingu przy Piotrze i Pawle.
Trening dla kobiet i z kobietami, w wyjątkowej atmosferze, z bezpiecznymi sprzętami dostosowanymi do indywidualnych potrzeb to wszystko znajdziesz w klubie sportowym Mrs.Sporty Wesoła.
Twoim celem jest utrata wagi, poprawa kondycji, pozbycie się bólu pleców w tym wszystkim mogą pomóc nasi wykwalifikowani personalni trenerzy, fizjioterapeuci i dietetycy pracujący w Mrs.Sporty Wesoła
Jeśli potrzebujesz opieki żywieniowej z chęcią pomożemy Ci w zmianie nawyków żywieniowych podczas indywidualnego programu żywieniowego dla naszych klubowicze oraz wieczorków żywieniowych i dostępnych w klubie Mrs.Sporty Wesoła zdrowych przepisów kulinarnych
Zamknij menu