• ZACZNIJ TERAZ I OTRZYMAJ BEZPŁATNY ROCZNY PROGRAM ŻYWIENIOWY.*

  *oferta ważna do 30.04.2018 r.

  Zaczynamy!
 • Wyszukaj klub Mrs.Sporty
  w Twojej okolicy

Mrs.Sporty Warszawa-Wesoła

Krok po kroku do celu z Mrs.Sporty: z nami zrealizujesz swoje noworoczne postanowienia.

Ruszę się z kanapy, zacznę zdrowsze życie i zyskam lepszą formę: to doskonałe postanowienia – Mrs.Sporty oferuje skuteczny program, który pomoże Ci realizować je z sukcesem w 2018 roku. Dzięki 30-minutowemu treningowi interwałowemu nareszcie będziesz mogła zrealizować swoje cele. Odwiedź nasz klub, a pokażemy Ci, że w Tobie również kryje się duch wysportowanej kobiety!

Aktualna oferta ułatwia stawianie pierwszych kroków w nowym, wypełnionym zdrowiem i aktywnością życiu.

 „Wszyscy to znamy: z nadejściem nowego roku tworzymy długą listę postanowień. Chcemy schudnąć, dobrze się odżywiać, mieć lepszą formę - zrobić coś dobrego dla naszego zdrowia“

Dzięki motywacyjnej koncepcji Mrs.Sporty rok 2018 może w końcu stać się rokiem, w którym postanowienia zostaną zrealizowane. Wspieramy nasze klubowiczki w stawianiu czoła wewnętrznym zahamowaniom, a także w utrzymaniu motywacji. Jak już raz podniesiesz się z kanapy, szybko zauważysz, jak łatwo możesz osiągnąć osobiste cele dzięki zaledwie 30 minutom regularnego treningu.

Nasz trening to nie tylko nieskomplikowana koncepcja treningowa i diety, ale również aktualna oferta. Tylko teraz wraz z rozpoczęciem treningu otrzymasz bezpłatnie roczny program żywieniowy, który pomoże Ci szybciej osiągnąć upragnione cele. Dla nas dieta to stała zmiana nawyków żywieniowych. Nie musisz więc obawiać się uczucia głodu czy jedzenia niesmacznych potraf. Gwarantujemy, że w naszym klubie Mrs.Sporty dowiesz się, jak gotować nie tylko zdrowo, ale przede wszystkim smacznie i dla całej rodziny.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Wyznacz sobie cel. Mrs.Sporty pomoże Ci go osiągnąć
Dane kontaktowe
Mrs.Sporty Club Warszawa-Wesoła
Beata Paziewska
ul. Jeździecka 21F lok. Nr 1
05-077 Warszawa
Polska
512774212
Beata Paziewska
Właścicielka
Beata Paziewska
Godziny otwarcia
Poniedziałek
08:00 - 12:00 / 15:30 - 20:00
Wtorek
08:00 - 12:00 / 15:30 - 20:00
Środa
08:00 - 12:00 / 15:30 - 20:00
Czwartek
08:00 - 12:00 / 15:30 - 20:00
Piątek
08:00 - 12:00 / 15:30 - 20:00
Sobota
08:30 - 12:30
 • Nasza koncepcja
  Jesteś wyjątkowa. Taki będzie również Twój trening.

  Stworzony przez kobiety dla kobiet. Trenujesz efektywnie, krótko i w prosty sposób - z osobistym wsparciem. Nasi trenerzy doskonale znają Twoje potrzeby, dlatego optymalnie dopasowują  trening do sformułowanych przez Ciebie celów. W ten sposób w mgnieniu oka staniesz się smuklejsza, sprawniejsza i zdrowsza.

  Dowiedz się więcej!
Osobista opieka trenera personalnego oraz najnowocześniejszy sprzęt.

Najważniejszym elementem treningu Mrs.Sporty jest osobisty kontakt z Klubowiczkami. Na drodze do osiągania ich osobistych celów towarzyszą Ci wykwalifikowani trenerzy personalni.  Dlatego kładziemy szczególny nacisk na odpowiednie wykształcenie naszej kadry oraz ciągłe podnoszenie ich kwalifikacji.

Trening wszystkich grup MIĘŚNI w jedyne 30 minut!

W celu osiągnięcia indywidualnych celów trenuj 2-3 razy w tygodniu przez jedyne 30 minut. Krótkie jednostki treningowe oraz elastyczne terminy pozwolą Ci bez problemu zintegrować koncepcję Mrs.Sporty z Twoim rytmem dnia.

Sprawdzony program żywieniowy dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb - bez ryzyka wystąpienia efektu jo-jo.

Koncepcja żywieniowa bez efektu jo-jo! Twój trening uzupełnimy o zdrowe i zrównoważone odżywianie, które nie tylko pozwoli ci na zrzucenie zbędnych kilogramów, lecz ponadto umożliwi długotrwałe utrzymanie wymarzonej wagi. Nie tylko zdrowo, ale też smacznie!

Klub Sportowy, Fitness Wesoła

Szukasz fitness dla kobiet w swojej okolicy mieszkasz w Wesołej, Sulejówku, Wiązownej, Otwocku i okolicach, Znajdziesz nas na osiedlu Stara Miłosna w Galerii Sosnowej wejście od parkingu przy Piotrze i Pawle.
Trening dla kobiet i z kobietami, w wyjątkowej atmosferze, z bezpiecznymi sprzętami dostosowanymi do indywidualnych potrzeb to wszystko znajdziesz w klubie sportowym Mrs.Sporty Wesoła.
Twoim celem jest utrata wagi, poprawa kondycji, pozbycie się bólu pleców w tym wszystkim mogą pomóc nasi wykwalifikowani personalni trenerzy, fizjioterapeuci i dietetycy pracujący w Mrs.Sporty Wesoła
Jeśli potrzebujesz opieki żywieniowej z chęcią pomożemy Ci w zmianie nawyków żywieniowych podczas indywidualnego programu żywieniowego dla naszych klubowicze oraz wieczorków żywieniowych i dostępnych w klubie Mrs.Sporty Wesoła zdrowych przepisów kulinarnych
Zamknij menu