Posiadasz kartę 4youcard lub krewniacy zgłoś się do Nas i skorzystaj z rabatu na pakiet startowy tj. 100% upustu

Marka 4youcard

Stworzona z myślą o osobach, które aktywnie korzystają z ofert firm sprzedających różne produkty i usługi. To doskonałe połączenie potrzeb obydwu stron - kupującego i sprzedającego - poprzez jeden program lojalnościowy. Dzięki uczestnictwu w Programie wielu firm z rozmaitych branż, klienci ceniący sobie możliwość wyboru usług i produktów w dobrych cenach w dowolnym czasie, mają teraz taką możliwość. Zróżnicowana oferta naszych Partnerów pozwala klientom na znalezienie pożądanego produktu w wielu miejscach Polski po atrakcyjnych cenach. 

Karta 4youcard


Dedykowana dla każdego uczestnika programu rabatowego 4youcard, jest znakiem rozpoznawczym programu uprawniającym do uzyskana rabatów oferowanych przez firmy partnerskie. Karta doskonale sprawdza się jako:

    

  • wspaniały bonus dla Ciebie
  • upominek dla znajomego
  • narzędzie motywacyjne dla Twojego pracownika
  •  

Użytkownicy kart 

    

  • Jak zamówić kartę 4youcard?Klienci indywidualni – 4youcard to znakomity produkt dla tych, którzy przy nawale codziennych obowiązków chcą skorzystać z chwili wytchnienia i delektować się przeróżnymi usługami i produktami oferowanymi przez naszych partnerów w doskonałych cenach.
  • Pracownicy firm – karta jest również skierowana do klientów firmowych, jako narzędzie motywacyjne oraz niezawodny sposób na zwiększenie atrakcyjności pracodawcy. Dzięki jasnym zasadom i łatwości integracji programu z już oferowanymi świadczeniami, 4youcard sprawdzi się zarówno w małych jak i dużych przedsiębiorstwach.
  •  

Mrs.Sporty Wesoła razem z 4youcard

Poznaj Partnerów 4youcard


Online: przez formularz Zamów kartę 

e-mail: sprzedaz@4youcard.pl 


Potrzebujesz więcej informacji?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

Tel.: 537-531-537

e-mail: info@4youcard.pl

03. grudnia 2015 r.
Zamknij menu