Klubowiczka Miesiąca - Luty 2017

Joanna Karbowniczek

W klubie Mrs Sporty znalazłam  się w lipcu 2016 roku. Podczas urlopu stwierdziłam, że musze coś zmienić  w swoim życiu i od razu umówiłam się na trening próbny. Moim celem była utrata ok 10 - 15 kilogramów.

W klubie przywitała mnie Julia. Po krótkiej rozmowie i pierwszym 30 minutowym  treningu byłam zachwycona. Dziewczyny są przesympatyczne, atmosfera przemiła. Trening jest krótki, dostosowany do każdej z nas. Po pół roku widać już efekty! Nie są one jednak wynikiem samych treningów. Pod koniec sierpnia przeczytałam na stronie Mrs Sporty o programie VITAL - 9-tygodni pod okiem dietetyka – pomyślałam, że to zmotywuje mnie jeszcze bardziej do pracy nad sobą. Co tygodniowe spotkania z Karoliną i coraz mniejsze obwody sprawiały, że byłam coraz bardziej zadowolona z siebie. Chociaż nie zawsze było łatwo i nadal nie jest. Czasami są lepsze i gorsze dni, ale jednak nie poddaje się. Wiem, że mam wsparcie w dziewczynach na każdym osobistym spotkaniu z trenerem. Na ostatnim z nich, gdy dowiedziałam się, że zostałam klubowiczką miesiąca nie mogłam w to uwierzyć i chyba nadal do końca nie mogę, bo do moich idealnych wyników jeszcze daleko. Jednak tytuł ten motywuje mnie jeszcze bardziej do treningów i do trzymania nawyków żywieniowych wyrobionych na VITALu.

Teraz po zgubieniu już albo dopiero 7 kg czuję się o wiele lepiej fizycznie jak i psychicznie. Moja kondycja znacząco się poprawiła. No i oczywiście mniejsze rozmiary ciuchów – to cieszy najbardziej.

01. lutego 2017 r.
Zamknij menu