Klubowiczka roku - Natalia

Natalia Bogusz

Mój sukces z Mrs. Sporty!

Wprawdzie mówiąc, nie spodziewałam się i jest mi nie z miernie miło, że zostałam klubowiczką roku. To wspaniałe uczucie, że moje treningi oraz program żywieniowy z Mrs. Sporty został doceniony. Przeżyłam naprawdę fantastyczną przygodę, ze wspaniałym zespołem w miłej atmosferze.

            Pewnie jesteście ciekawi co było rok temu ? Ważyłam 92kg… Każdy poranek wyglądał podobnie, nie mogłam zmieścić się w ulubione spodnie, marynarka się nie dopinała. Czułam się ciężka, zmęczona i przerażona moim wyglądem. W momencie wyjścia do kina były nerwy,:  „nie mam co założyć”….

Pomyślałam: „to jest czas, aby coś zmienić w swoim życiu.” Ulotka, zachęciła mnie do odwiedzenia klubu sportowego Mrs. Sporty, którego wcześniej nie odwiedzałam i .....

 

 

….. pokochałam wysiłek, trening na maszynach oraz odpoczynek na stacjach przejściowych, pokochałam pot….. zostałam, aż do dziś. cieszę się moim 74kg ciałem! Uwielbiam patrzeć na siebie w lustrze i zakładać spodnie, o których marzyłam J

Jestem bardzo szczęśliwa, bo moi najbliżsi pałają dumą, za moją wytrwałość i sumienność, bo przecież nie wolno się poddać J  Dlatego moi drodzy, zachęcam każdego, kto chciałaby zmienić coś w swoim życiu.

 

Pozdrawiam

Natalia Bogusz

17. lipca 2015 r.
Zamknij menu