Marzec miesiącem KOBIET - AKTYWNYCH KOBIET

Klub Mrs.Sporty Wesoła zaprasza wszystkie zainteresowane panie na Dzień Kobiet organizowany 08 marca 2017.  Dzień Kobiet połączony jest  z atrakcyjną ofertą startową.

 

W dniu 08 marca 2017 klub Mrs.Sporty w godzinach 8-20 otwiera przed wszystkimi swoje drzwi. W tym dniu mile widziane są zarówno klubowiczki, jak i zainteresowane panie w każdym wieku, które będą miały możliwość obejrzenia klubu sportowego dla KOBIET w swoim najbliższym sasiedztwie oraz zyskają szansę przekonania się o skuteczności treningu Mrs.Sporty.

Dzień Kobiet w Mrs.Sporty to doskonała okazja dla wszystkich mieszkanek Wesołej, które chcą żyć lepiej i zdrowiej.

     

  • Paniom, które nas odwiedzą, pokażemy, jak mogą  zrealizować swoje cele bez dużych nakładów czasowych dzięki wypróbowanej koncepcji treningów i odżywiania Mrs.Sporty
  • Będzie to również okazja do indywidualnej rozmowy z naszymi klubowiczkami i przekonania się samemu, jak niezwykła atmosfera u nas panuje
  •  

W Dniu Kobiet wszyszkie zainteresowane panie będą mogły skorzystać z bezpłatnej analizy składu ciała oraz dowiedzą się wszystkiego na temat skuteczności koncepcji treningowej Mrs.Sporty. Połączenie ćwiczeń siłowych i wytrzymałościowych podczas 30-minutowego treningu obwodowego sprawia, że tkanka tłuszczowa spalana jest już od pierwszej minuty. Dzięki naszej koncepcji treningów i odżywiania można szybko i bez męczących diet pozbyć się niezdrowych, zbędnych kilogramów. Oprócz tego klub jest miejscem, w którym panie spędzają miło czas i często zawierają nowe przyjaźnie. O tym wszystkim można się będzie się przekonać, przychodząc 08 marca do klubu. 

Z okazji Dnia Kobiet przygotowana została szczególnie atrakcyjna promocja. Wszystkie panie, które w tym dniu zdecydują się zapisać do klubu Mrs.Sporty Wesoła, jako nowe klubowiczki otrzymają w prezencie pakiet startowy o wartości 120 PLN.06. marca 2017 r.
Zamknij menu