MRS.SPORTY – Razem przeciwko rakowi piersi

Różowa wstążka – „pink ribbon” – to międzynarodowy symbol solidarności z kobietami chorymi na raka piersi.

Można ją nabyć za 2 zł w każdym klubie MRS.SPORTY. Całkowity dochód zostanie przekazany Federacji Stowarzyszeń Amazonki, zajmującej się wsparciem pań walczących z tą chorobą i jej skutkami. W akcji  mogą brać udział zarówno Klubowiczki Mrs.Sporty, jak i osoby nienależące do klubu. Sugerowana kwota może być oczywiście w ramach możliwości większa.

 

Polskie Amazonki możesz również wesprzeć biorąc udział w specjalnym treningu, który odbędzie się 30.10 w godzinach 8-12 i 16-20.

Kosz uczestnictwa to jedyne 5 zł – całość zebranej kwoty przekażemy stowarzyszeniu. 

PAMIĘTAJ W PAŹDZIERNIKU KOBIETY NOSZĄ RÓŻ

Sieć klubów sportowych dla kobiet MRS.SPORTY od lat pomaga finansowo organizacjom wspierającym kobiety walczące z rakiem piersi, w tym polskią Federację Stowarzyszeń „Amazonki”. Zbiórka „Razem przeciwko rakowi piersi” rozpocznie się 1 października. W ramach tej akcji MRS.SPORTY zachęca w ponad 550 klubach Mrs.Sporty w całej Europie do wsparcia kobiet chorujących na raka piersi.

– Wykorzystujemy zbiórkę w naszym klubie w Wesoła, aby zwrócić uwagę na ten istotny temat, ale mamy oczywiście również nadzieję, że uda nam się zebrać dużą kwotę – wyjaśnia Beata Paziewska właścicielka klubu Mrs.Sporty. – Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na programy pomocy natychmiastowej dla pacjentek chorych na raka piersi w całej Polsce – dodaje Beata. Rak piersi to zdecydowanie najczęstszy rodzaj raka u kobiet w naszym kraju. Około jedna kobieta na osiem zachoruje na niego w ciągu swojego życia. Jedna czwarta dotkniętych kobiet ma w chwili postawienia diagnozy mniej niż 55 lat, jedna dziesiąta nie osiągnęła 45 roku życia.

W październiku kobiety noszą róż

 

Różowa wstążka – „pink ribbon” – to międzynarodowy symbol solidarności z kobietami chorymi na raka piersi. Można ją nabyć za 2 zł w każdym klubie MRS.SPORTY. Całkowity dochód zostanie przekazany organizacjom zajmującym się rakiem piersi. W akcji  mogą brać zarówno Klubowiczki Mrs.Sporty, jak i osoby nienależące do klubu. Sugerowana kwota może być oczywiście w ramach możliwości większa. W ten sposób panie w Warszawa Wesoła mogą zrobić coś dobrego: dla siebie i dla innych kobiet. Pod hasłem „Trening w dobrym celu” Mrs.Sporty w Wesołej oferuje swoim członkom w październiku – miesiącu walki z rakiem piersi – szczególny program treningowy. Regularny ruch i zrównoważona dieta odgrywają ważną rolę w profilaktyce chorób nowotworowych. Prowadząc zdrowy tryb życia, można aktywnie przeciwdziałać rakowi. Tak samo istotne jest wczesne rozpoznanie raka, bo łatwiej go pokonać, kiedy zostanie wcześnie rozpoznany.

28. października 2015 r.
Zamknij menu