Nowy rok, Nowe wyzwania, Nowe życie

Paulina Majewska

Mam na imię Paulina i jestem uczennicą technikum czyli co za tym idzie przez większość dnia siedzę i mam mało ruchu. Moja przygoda z odchudzaniem jest bardzo długa i kręta i każda próba schudnięcia kończyła się klapą. Ale tym razem wiem że tak nie będzie!!!!

Moją przygodę z klubem zaczęłam 15.01.2018r. Więc jak się dowiedziałam że zostałam klubowiczką miesiąca Lutego było ogromne zdziwienie.

Do przyjścia do klubu zachęciła mnie mama, która 3 lata wcześniej była na treningu próbnym. Ja nie wiedziałam czy to pomoże czy się uda bo znowu dieta po której wrócą utracone kilogramy tak jak było po przednich próbach utraty wagi. Kiedy przyszłam na pierwszy trening Gosia jedna z trenerek, która mi prowadziła pierwszy trening próbny zaszczepiła we mnie taką wiaręb,że się uda i bez wahania podjęłam decyzję o członkostwie. Pierwsze tygodnie były okropne, ponieważ trzeba było zmienić dotychczasowy sposób odżywiania czyli odstawić słodycze zacząć pić wodę ale się udało przyzwyczaiłam się oczywiście zdarzają się potknięcia i czasami pokusa wygrywa ale to jest np. jedna kostka czekolady dla smaku bardziej a nie tak jak wcześniej jedna tabliczka. Zaczęłam jeść więc owoców i warzyw co sprawia że mam więcej energii do działania.

Na początek postawiłam sobie wyzwanie że będę chodziła trzy razy w tygodniu na treningi i się udało teraz NIE WYOBRAŻAM SOBIE ŻEBY NIE JECHAĆ NA TRENING!!!! a to dzięki Super atmosferze w klubie, uśmiechu trenerek który motywuje do walki ze zbędnymi kilogramami.

Przez pierwsze 4  tygodnie cele które założyła sobie udało się spełnić nawet z nadwyżką. Nie mogę się doczekać kiedy wejdę w koncepcję żywieniową do której się właśnie przygotowuje przez przejście drogi 6 kroków. 

Jeszcze raz dziękuje za wybranie i za motywację.

 

   

 

 

06. marca 2018 r.
Zamknij menu