Piękny biust z Mrs.Sporty i Magią Kobiet

zniżka 10 % dla klubowiczek

"Magia Kobiet” to miejsce gdzie w miłej atmosferze, z dala od zgiełku w nastroju intymności kupowanie bielizny stanie się czystą przyjemnością dla każdej z Nas. To salon dla wszystkich kobiet, które cenią piękno i styl, dla których bielizna jest równie ważna jak zapach perfum, makijaż czy biżuteria.

Oferta salonu to komfortowa i wyjątkowa bielizna polskich i zagranicznych marek, słynących z najwyższej jakości oraz wzornictwa. Stale poszukuję nowych propozycji , aby każda klientka znalazła coś wyjątkowego dla siebie

Pierwszym krokiem w modelowaniu sylwetki jest odpowiednio dobrana bielizna, która podkreśli nasze atuty.

Osobiście dotknął mnie problem źle dobranego biustonosza. Przy bieganiu piersi skakały jak piłeczki, ramiona bolały od ciężaru biustu.

Na próżno udawałam się do salonów z bielizną w oczekiwaniu na pomoc w doborze odpowiedniego biustonosza. Na moje pytania :”Czy dostanę rozmiar 65G” ekspedientki dziwnie patrzyły lub odpowiadały, że takich rozmiarów nie produkują.

Postanowiłam stworzyć miejsce, w którym kobiety o „nietypowych” rozmiarach będą mogły znaleźć idealnie dobrany biustonosz dla siebie.

     

  • Przestaną się garbić
  • Zapomną o bólu pleców, ramion
  • Ich figura optycznie wyszczupleje.
  •  

I tak oto narodził się pomysł otworzenia salonu „Magia Kobiet”, salonu w którym każdej klientce w profesjonalny sposób zostanie dopasowana bielizna, a przede wszystkim biustonosz (bra-fitting), w którym kobieta na nowo odkryje swoje piękno. A uwierzcie - dobrze dobrany biustonosz potrafi zdziałać cuda..

01. lutego 2017 r.
Zamknij menu