MISS CZERWCA

Monika Staroń

Pewnie nie raz myślałaś o tym, żeby zmienić swój wygląd, prawda? Więc, jeśli podjęłas ten pierwszy krok i jesteś tu gdzie jesteś czyli w Mrs.Sporty, możesz być pewna, że sukces jest bliżej niż myślisz. Ta dziewczyna na zdjęciu wyżej zaryzykowała prawie rok temu i dziś mówi Ci, że warto tu być. Atmosfera w klubie napędza do dalszego działania, a pomoc trenerek w treningach i podejmowaniu decyzji żywieniowych sprawia, że Twój cel jest coraz bliżej.

 

Spędzasz tu nie tylko miło czas w towarzystwie innych klubowiczek, ale również spełniasz swoje marzenie o lepszej wersji siebie. Twoja pewność siebie wzrasta wraz  z utratą wagi, świetne samopoczucie sprawia, że chcesz iść dalej,  a Ty stajesz się szczęśliwą kobietą, bo widzisz w lustrze  kogoś, kto sam ciężko zapracowal na swój sukces. Przede mną jeszcze połowa drogi, ale dziś wiem, że da się przejść przez nią z pomocą Mrs.Sporty, mimo, że mogą pojawić się zakręty. Twoje marzenia to Twój sukces. A Mrs.Sporty to Twoja "przyjaciółka", która poda  Ci rękę, żeby te marzenia spełnić. Powodzenia!!!

 

Już dziś rozpocznij swoją przygodę z Mrs.Sporty i uzyskaj wymarzoną sylwetkę. Zmień swoje ciało i samopoczucie tak jak Monika. Mrs.Sporty to sieć niemieckich klubów fitness, których Ambasadorem jest Steffi Graf. Naszą misją jest sprawić, aby kobiety częściej uprawiały sport. Czekamy na Ciebie! Przyjdź i sama wypróbuj tę wyjątkową koncpecję.

07. czerwca 2019 r.
Zamknij menu