Moja przygoda z Mrs.Sporty zaczęła się dość przypadkowo. Zostałam zaczepiona na promocji przez jedną z trenerek i w ten sposób trafiłam do naszego Klubu. Początkowo oczywiście bez entuzjazmu, ponieważ odkąd pamiętam nie byłam zbyt zafascynowana sportem. Nie byłam też pewna, czy to miejsce odpowiednie dla mnie. Jednak teraz po 3 miesiącach -  mogę śmiało powiedzieć, że była to jedna z lepszych decyzji podjętych przeze mnie w ostatnim czasie!

Dzięki Mrs.Sporty realizuję się jak najbardziej mogę. Udało mi się zrzucić sporo kilogramów, jestem już na półmetku wyznaczonego przeze mnie celu. Jednak nie chodzi tu tylko o utratę zbędnych kilogramów. Mrs.Sporty daje mi więcej energii na każdy dzień. Czuję się mniej zmęczona, a podbiegnięcie do uciekającego autobusu nie jest już dla mnie takim problemem.

Na treningi chodzę codziennie, ponieważ nie wyobrażam sobie teraz dnia bez ruchu. Treningi stały się jednym z ważniejszych elementów mojego codziennego dnia, a w dodatku redukują moją niesforną tkankę tłuszczową :) W Klubie panuje tak przyjazna atmosfera, że naprawdę aż chce się iść. A to wszystko zasługa naszych trenerek, które każdego dnia, bez względu na pogodę witają nas z uśmiechem :) Dlatego naprawdę polecam Mrs. Sporty każdej Pani, która pragnie jakiejś odmiany w swoim codziennym życiu.

26. stycznia 2016 r.
Zamknij menu