Mrs.Sporty to niemiecka sieć klubów sportowych dla kobiet stworzona przez ikonę tenisa Steffi Graf. Oferujemy 30-minutowy trening wytrzymałościowo-siłowy pod stałą opieką trenera.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Jeszcze nie spróbowałaś treningu oferowanego przez Mrs.Sporty? Nie czekaj i skorzystaj z atrakcyjnej oferty. Załóż się z nami i "Zrzuć z nami 3 kg lub otrzymaj 100 zł". Przyjdź 21 maja do nas ze swoją córką, mamą lub teściową i skorzystaj z atrakcyjnych rabatów. Zapisz się przez formularz internetowy www.mrssporty.pl/cl…/wroclaw-fabryczna/treningprobny/ lub telefonicznie 781 01 01 30/71 729 99 90

Twój klub fitness Mrs.Sporty

Mrs.Sporty proponuje jedyną w swoim rodzaju koncepcję treningową dla kobiet w każdym wieku. Wystarczy jedyne 30 min treningu 3 razy w tygodniu, aby osiągnąć swój cel.

13. maja 2016 r.
Zamknij menu