Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

Jolanta Truszkowska

Jolanta Truszkowska, Właściciel klubu fitness Mrs.Sporty Wrocław Fabryczna

Witam serdecznie wszystkie obecne i przyszłe Klubowiczki. Jest mi niezmiernie miło, że będziemy razem ćwiczyć. Odkąd sama weszłam w progi Mrs.Sporty jako klubowiczka wiedziałam, że to miejsce jest właśnie dla mnie. Nasz klub to miejsce gdzie ćwiczymy, osiągamy nasze indywidualne cele, ale również dużo się śmiejemy i rozmawiamy. Dzięki wspaniałej, profesjonalnej i tryskającej energią kadrze trenerskiej poczujesz się jak w domu, a na kolejny trening będziesz już tylko odliczać godziny. Nie czekaj, tylko zacznij już TERAZ z nami ćwiczyć. Czekamy na Ciebie!

Adrianna Olek

Adrianna Olek, MANAGER, TRENER PERSONALNY

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, Instruktor Fitness i Ćwiczeń Siłowych, Instruktor Rekreacji - tenis ziemny

Odkąd pamiętam zawsze interesowałam się sportem i zdrowym stylem życia. Wiedzę zdobytą na studiach oraz na kursach staram się wcielić nie tylko w swoje życie, ale przede wszystkim w życie naszych Klubowiczek. Uważam, że dobre samopoczucie oraz zdrowie w dużym stopniu zależą od nas samych, dlatego podczas treningu staram się uświadamiać Panie w jaki sposób aktywność fizyczna wpływa na nasze życie codzienne. Współpraca z Mrs.Sporty to dla mnie sama przyjemność. Podczas treningu szczególną uwagę zwracam na bezpieczeństwo, odpowiednią technikę, motywację oraz przede wszystkim na miłą atmosferę! Zawsze staram się stworzyć jak najlepsze warunki tak, aby nasze Klubowiczki z uśmiechem na twarzy osiągały swoje cele.

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu