Ania i metamorfoza. Dbać o zdrowie można w każdym wieku.

klubowiczka miesiąca marzec 2019

Po roku od momentu przejścia na emeryturę zauważyłam , że mam coraz większe trudności podczas zmiany pozycji, przy chodzeniu, i wykonywaniu prostszych czynności kiedy do tego dołączyć się ból kręgosłupa i stawów, zaburzenia koncentracji i zaczęłam zastanawiać się jak sobie pomóc?

 

Wtedy w skrzynce na listy znalazłam ulotkę z informacją o klubie sportowym Mrs.Sporty. Postanowiłam zobaczyć co mi zaproponują. Zostałam bardzo mile przyjęta. Poczułam się zaopiekowana przez trenerki. Uczyły mnie wszystkiego od podstaw, gdyż trudno ćwiczyć w tym wieku. Trenerki z ogromną cierpliwości pokazywały jak zginać kolana, prostować plecy chronić stawy, co jeść ile pić…. Postanowiłam kontynuować ćwiczenia.

Po pewnym czasie zauważyłam ze mam luźniejsze ubrania, większą sprawność, niższą wagę. Przekonałam się, że warto regularnie ćwiczyć.

W tym klubie czuję się wspaniale Otworzyłam się na ludzi na inne możliwości. Jestem wdzięczna za troskę i opiekę trenerek, bo wyniki są spektakularne. W ciągu tego okresu schudłam, jestem zdrowsza, sprawniejsza fizycznie ale również psychicznie.

Ten klub stwarza doskonałe warunki do ćwiczeń kobietom w każdym wieku. Tu znalazłam nie tylko osobistego trenera, dietetyka ale i przyjaciół.

wynik:

-18 kg, w pasie -26 cm, przez 3 lata.

23. kwietnia 2019 r.
Zamknij menu