Ania Miss lutego 2018

Chory od dzieciństwa kręgosłup mniej boli.

Jestem Ania i jestem w wieku ”najlepszym dla kobiety”.

Pewnego zimnego, deszczowego wieczora na ulicy podeszła do mnie sympatyczna dziewczyna z pytaniem „co pani dzisiaj zrobiła dla siebie?”.

To była Grażyna - trenerka klubu sportowego dla kobiet Mrs.Sporty w Zabrzu. Klubu, który był w… budowie. Zainteresowała mnie tak bardzo, że zapisałam się do Mrs.Sporty, które jeszcze nie istniało. To była bardzo dobra decyzja, której nie żałowałam ani razu.

W klubie nauczyłam się inaczej żyć. Poznałam zasady zdrowego i racjonalnego odżywiania, ograniczyłam picie ukochanej czarnej kawy z mlekiem, na rzecz pysznej wody i herbatek owocowych. Dzięki regularnym ćwiczeniom trzymam wagę w ryzach, a chory od dzieciństwa kręgosłup mniej boli.

Atmosfera klubu jest cudowna. Nie ma tu niezdrowej rywalizacji, uśmiech jest codziennością. Profesjonalizm i życzliwość trenerek powoduje, że ćwiczenia są przyjemnością, a nie obowiązkiem.

W klubie Mrs.Sporty każda Pani bez względu na wiek, wzrost, czy kolor włosów poczuje się dobrze we własnej skórze, ponieważ Mrs.Sporty to klub dla każdej „Babki”, bez wyjątku. Tu każda kobieta otulona czułą opieką trenerek poczuje się młoda i ważna. Żeby tu z nami być wystarczy zainwestować w wygodne buty, bo przecież dres znajdzie się na dnie każdej szafy.

Klub Mrs.Sporty lubię za niepowtarzalny klimat, który jest zasługą Super-Trenerek. Niech uśmiech, którym nas obdarzacie zawsze do was wraca.

Dziękuję!

31. marca 2018 r.
Zamknij menu