Bądż zdrowa i piękna-Nowiny Zabrzańskie. artykuł z dn. 28.05.2015

Chcesz poprawić kondycję, wyrzeźbić sylwetkę i schudnąć? Koniecznie odwiedź Mrs. Sporty – siłownię stworzoną z myślą o kobietach i tylko dla kobiet. Zapewnia nie tylko profesjonalny trening, ale też opiekę dietetyka i fizjoterapeuty.

Mrs. Sporty to wiodąca na rynku sieć klubów fitness dla kobiet. Powstała w 2004 roku w Berlinie, a dziś liczy ponad 600 klubów w siedmiu krajach Europy. W Zabrzu mieści się przy ul. Roosevelta. – Kierujemy naszą ofertę głównie do kobiet dojrzałych. Klubów zumby, fitnessu, siłowni dla młodych dziewcząt jest dużo, a kobiety dojrzałe tak naprawdę nie mają gdzie pójść. Dlatego, że wstydzą się nie tylko mężczyzn, ale też kobiet – zgrabnych, szczupłych, młodych – mówi Dariusz Dobrucki, właściciel Mrs. Sporty. – Kobiety dojrzały do tego, że chcą wyjść z domu. Większość z nich mówi mi: nareszcie zadbałam o siebie, mam lepszą kondycję, już nie mówiąc o figurze. Coraz starsze osoby zaczynają o siebie dbać (...)

W Mrs. Sporty panie mają zapewnioną kompleksową opiekę, a trening skupia się na wszystkich partiach ciała. Pierwsze zajęcia są bezpłatne. – Proponujemy trening interwałowo- obwodowy. Co 40 sekund zmieniamy ćwiczenia, czy to na urządzeniach, czy ze sprzętem. To maszyny hydrauliczne, które nie obciążają stawów, dlatego osoby starsze i schorowane mogą z nimi ćwiczyć.

Chcesz poprawić kondycję, wyrzeźbić sylwetkę i schudnąć? Koniecznie odwiedź Mrs. Sporty – siłownię stworzoną z myślą o kobietach i tylko dla kobiet Zapewnia nie tylko profesjonalny trening, ale też opiekę dietetyka i fizjoterapeuty. WIOSENNY FULL SERVICE ćwiczymy w sposób wysiłkowy, ale każdy swoim tempem. Potem przechodzimy na stacje pośrednie, gdzie odpoczywamy po wysiłku, ale pracujemy nad mięśniami głębokimi. Co dwa tygodnie zmieniamy ten układ ćwiczeń pośrednich. Po pierwsze, chcemy uatrakcyjnić trening, po drugie, pracujemy nad innymi mięśniami.(..)

Zawsze na sali są instruktorzy. Co miesiąc odbywa się tzw. check up – czyli mierzenie i ważenie. Każda z pań ma założoną kartę ze szczegółowymi informacjami. Używając słownictwa motoryzacyjnego – każda pani ma full service. Klub zatrudnia rehabilitantów i dietetyka.(..)

– Żeby dobrze wyglądać, nie możemy pominąć żadnej partii ciała, dlatego skupiamy się na spalaniu tkanki tłuszczowej i budowaniu masy mięśniowej poprzez trening ogólnorozwojowy. Tłumaczymy, że organizm potrzebuje regeneracji, więc najlepiej ćwiczyć co dwa dni – przekonuje Aneta Stępień, menedżerka klubu i trener personalny. Klub nawiązał też współpracę z salonem kosmetycznym, sklepem z odzieżą dla kobiet i innymi placówkami, w których klubowiczki Mrs. Sporty mają zniżkę.;-)

28. maja 2015 r.
Zamknij menu