Co każda kobieta powinna wiedzieć na temat działania treningu w MRS.SPORTY? opowie nam Basia klubowiczka MRS.SPORTY Zabrze.

KLub fitness MRS.SPORTY Zabrze

"Chciałabyś mieć tak rewelacyjne wyniki badania kardiologicznego, z których będziesz dumna jak ja i moja lekarka? Opowiada Basia O. lat 60 +, klubowiczka MRS.SPORTY od lutego 2014r., po wysiłkowych badaniach kardiologicznych.

Do klubu chodzę od 11miesięcy,  moim celem była profilaktyka zdrowotna, uważałam, że powinnam zacząć się ruszać pod kontrolą wykwalifikowanej kadry trenerów, aby poprawić kondycję i wydolność oddechową. Mam także problem z ruchomością barku, chciałam wzmocnić mięśnie. W grudniu 2014 przeszłam badania kardiologiczne – zwane próbą, testem wysiłkowym, podczas którego wysiłek fizyczny zwiększa zapotrzebowanie mięśnia sercowego w tlen.

Moje wyniki przeszły moje i lekarza oczekiwania. Mój limit tętna był idealny, nie zanotowano wyczerpania fizycznego, nie miałam duszności, bladości czy spadku ciśnienia. Wyniki są najlepsze z możliwych, do tego stopnia, iż lekarz zapytał mnie co ja robię, że mam takie wspaniałe wyniki - odpowiedziałam, ja trenuję w MRS.SPORTY!

Tą aktywność fizyczną polecam każdej Pani w każdym wieku, poprawiłam swą wydolność oddechową, kondycję, wzmocniłam mięśnie, zadbałam o układ krwionośny i serce, bo serce to przecież też mięsień. A przy okazji zgubiłam 4 cm."

31. grudnia 2014 r.
Zamknij menu