Finalistka konkursu Miss Mrs.Sporty Polska 2017 - Alicja.

Wybory Mrs.Sporty Roku 2017 i metamorfoza Alicji

Mam męża i dwoje dzieci. Lubię spędzać z nimi czas, ale staram się też wygospodarować go trochę na treningi oraz śpiewanie w zespole muzyki dawnej. Z zawodu jestem pielęgniarką. Z dziewięciomiesięcznego członkostwa w Mrs.Sporty urodził się już mój mały sukces. Zrzuciłam blisko 10 kg tkanki tłuszczowej, wszędzie ubyło centymetrów i czuję się z tym dobrze.

HISTORIA ALICJI:

W teorii znałam założenia zdrowego stylu życia, ale nie wierzyłam, że mogłabym je zastosować w praktyce. Moim sposobem na utratę kilogramów było zazwyczaj głodzenie się, a aktywność fizyczna zakończyła się wraz z ostatnią lekcją W-Fu.

Podczas drugiej ciąży moim problemem stało się nadmierne przybieranie na wadze. Właśnie wtedy zainteresowały mnie programy telewizyjne opowiadające o ludziach, w których życiu zaszły bardzo pozytywne zmiany po tym, jak zaczęli ćwiczyć i zdrowo się odżywiać. Postanowiłam, że dam się porwać tej zdrowej modzie i w kilka miesięcy po porodzie na pewno zapiszę się na jakieś zajęcia.Klub Mrs.Sporty mijałam prawie codziennie. Poczytałam o nim i uznałam, że to najodpowiedniejsze miejsce dla mnie. To był dobry wybór!

DODATKOWYM PLUSEM DLA MNIE I DLA DZIDZIUSIA BYŁ KRÓTKI CZAS TRWANIA TRENINGU. CHCIAŁAM ZRZUCIĆ KILKA KILOGRAMÓW.

Podeszłam do sprawy poważnie, uczciwie stosując się do zaleceń trenerek. Już po miesiącu dopiero co kupione spodnie sportowe były za duże. To bardzo zmotywowało mnie do utrwalania zdrowych nawyków. Ćwiczę z zaangażowaniem, ale też myślę co i kiedy jem oraz piję. W Mrs.Sporty nigdy nie czułam się skrępowana. Najlepsze jest to, że nie jest się pozostawionym samym sobie. To właśnie jest moim zdaniem klucz do sukcesu: do zdrowia, kondycji, ładnej sylwetki, większej pewności siebie i zachwytu w oczach męża.

PORADA ALICJI:

Warto podjąć pracę nad sobą, bo własne osiągnięcia i pokonanie słabościbardzo cieszą i są powodem do dumy. Nie chodzi o to, aby nieustannie być na diecie, ale o zmianę przyzwyczajeń. Zdrowe jedzenie nie musi oznaczać kupowania drogich, trudno dostępnych produktów. Treningi w Mrs.Sporty to wysiłek, któremu można sprostać. Nawet jeśli wcześniej nie uprawiało się żadnej aktywności fizycznej. Chwile słabości, które się zdarzają, nie powinny odbierać sensu dalszych działań.

ZAGŁOSUJ: https://www.mrssporty.pl/wybory-mrssporty-roku-2017/voting-wybory-mrssporty-roku-2017/

 

06. września 2017 r.
Zamknij menu