Każda z nas może mieć swój sukces! Beata i metamorfoza stycznia 2019.

Przyszłam do Mrs.Sporty w Zabrzu z myślą zrobienia czegoś dla siebie, zrzucenia kilku zbędnych kilogramów i chęcią poczucia się dobrze we własnej skórze. Mieszkam nieopodal, mijałam klub wielokrotnie, ale wstydziłam się wejść i zapytać.

Aż pewnego dnia znalazłam ulotkę w skrzynce na listy i powiedziałam mężowi, że to jest znak, że nie ma co odwlekać, że jak nie dziś, to już nigdy. I tego samego dnia umówiłam się na próbne ćwiczenia, nie odwlekałam bo już następnego dnia byłam w klubie. To było w sierpniu ubiegłego roku. Wiele się nauczyłam - zmieniłam poglądy odnośnie tego, co jem, dziś wiem, że ruch to zdrowie i że w zdrowym ciele zdrowy duch, to nie frazes a PRAWDA..

Czuje się zdrowiej i dodam,ze schudłam kilka kilogramów i zgubiłam kilka centymetrów tu i tam. Konkretnie 20 cm w obwodach i 4 kg mniej mam na wadze. Przychodzę na ćwiczenia z przyjemnością, atmosfera na zajęciach jest super, jest miło, wesoło, a pod czujnym okiem trenerek można wycisnąć z siebie siódme poty i  już wiem, że sama nie doszłabym tak daleko z efektami.

Klub Mrs.Sporty polecam każdemu bez względu na wiek. Nie ma tu żadnej bariery wiekowej, wręcz przeciwnie czuję im jestem starsza tym potrzebuję ruchu więcej i więcej, przede wszystkim dla dobrego samopoczucia. A obawy, ze nie dam rady lub że ćwiczenia mogą być zbyt intensywne są bezpodstawne, już wiem, że nie należy się wstydzić i krępować, bo czujemy się tu jak w domu. Lubię tą panującą luźną, przyjazną atmosferę, profesjonalizm trenerek, dogodne godziny treningów.

            DZIĘKUJĘ,ŻE JESTEŚCIE.

18. lutego 2019 r.
Zamknij menu