Klubowiczka miesiąca czerwca 2015 - Renata Gardoń

Poznajcie Renatę - naszą klubowiczkę lipca. Gratulujemy Reniu sukcesów i jesteśmy dumni!

"Zanim dołączyłam do grona klubowiczek Mrs. Sporty długo szukałam miejsca, gdzie mogłabym spędzić miło czas z koleżankami, a przy okazji zrobić coś dla siebie. O klubie Mrs. Sporty dowiedziałam się całkiem przypadkiem od koleżanki, która pewnego dnia zadzwoniła do mnie i powiedziała mi, że jest na spotkaniu w nowym klubie sportowym i w dodatku tylko dla kobiet bez chwili zastanawiania się poprosiłam ją, żeby też mnie umówiła na takie spotkanie. Bardzo się ucieszyłam, że klub Mrs. Sporty znajduje się blisko mojego domu.

I tak od lutego 2014 roku zaczęła się moja przygoda z Mrs. Sporty. Chodzę na treningi do klubu 4 razy w tygodniu. Zmieniłam niezbyt zdrowe nawyki żywieniowe na regularne i zdrowe posiłki. Nauczyłam się nie podjadać między posiłkami i pić około dwóch litrów wody mineralnej dziennie. Dzięki regularnym ćwiczeniom w Mrs. Sporty i zdrowym posiłkom zrzuciłam kilka zbędnych kilogramów i centymetrów, co nie uszło uwadze mojej rodziny, moim znajomym i koleżankom z klubu. Atmosfera w klubie jest bardzo miła i sympatyczna dzięki fantastycznym trenerkom, które zawsze służą dobrą radą. Zawsze zwracają uwagę na poprawność wykonywanych ćwiczeń i motywują do działania w chwilach zwątpienia.
Mrs. Sporty polecam wszystkim paniom niezależnie od wieku , a szczególnie tym, które są zabiegane i nie znalazły jeszcze czasu aby przyjść i dołączyć do wspaniałego grona klubowiczek Mrs. Sporty .
A wszystkim klubowiczkom, zważywszy na porę roku, życzę wspaniałych, słonecznych wakacji."

14. lipca 2015 r.
Zamknij menu