Klubowiczka miesiąca kwiecień 2015 - Paula Starowicz

KLub fitness MRS.SPORTY Zabrze

Przedstawiamy naszą klubowiczkę miesiąca kwietnia 2015. - to Paula. Osiągnęła wspaniałe rezultaty! Oto co sama opisuje:

"Swoją przygodę z klubem fitness MRS.SPORTY rozpoczęłam w listopadzie 2014 r. z inicjatywy taty. O klubie słyszałam dużo wcześniej, jednak nie miałam na tyle odwagi, aby się zapisać. To właśnie dzięki tacie, który przyszedł ze mną pierwszy raz do klubu, więc odważyłam się i umówiłam na pierwszy trening próbny.

Odkąd zaczęłam ćwiczyć, schudłam 11 kg, pozbyłam się 9 kg zbędnej tkanki tłuszczowej. Najbardziej jednak zadowolona jestem z utraty centymetrów, w talii od listopada ubyło mi 18 cm a w biodrach 11 cm, w udach moje obwody zmniejszyły się o 9 cm. Dzięki temu wymieniłam ubrania w swojej garderobie nawet na 2-3 rozmiary mniejsze.

Zmieniłam swoje dotychczasowe nawyki żywieniowe, nauczyłam się jeść regularnie i zdrowo. Piję więcej wody, odstawiłam napoje gazowane i słodzone, od których wcześniej można powiedzieć byłam uzależniona. W klubie bardzo odpowiadają mi elastyczne godziny ćwiczeń oraz to, że nie muszę być zawsze o stałej porze i dlatego mogę sobie pozwolić na częstsze treningi.Trenerki są miłe, zawsze uśmiechnięte. Treningi odbywają się pod ich czujnym okiem, wyłapią każdy nieprawidłowy ruch podczas ćwiczeń, na bieżąco poprawiają i korygują aby ćwiczenia były wykonywane prawidłowo. Mrs. Sporty polecam dziewczynom i kobietom w każdym wieku, które chcą zmienić siebie i swoje życie.

Wystarczy tylko się odważyć i umówić na trening próbny. Do zobaczenia w klubie. Zacznij, a nie będziesz chciała przestać :):):)."

Dzięki zapałowi, determinacji i systematyczności Paula już dziś jest szczęśliwszą osobą. GRATULUJEMY i mocno wierzymy, że to nie koniec efektów. Zespół MRS.SPORTY.

30. kwietnia 2015 r.
Zamknij menu