klubowiczka miesiąca kwietnia - Marlena.

Mam na imię Marlena. Mam 30 lat, w klubie Mrs.Sporty ćwiczę od 6 miesięcy.

Zawsze byłam szczupła, aktywna fizycznie, natomiast problemy z wagą zaczęły się po ciąży, w której przytyłam 30 kg. Po porodzie zostało mi 15 kg i próbowałam je zrzucić, sama ćwiczyłam, zmieniłam nawyki żywieniowe i osiągnęłam efekt -4 kg, ale chwila moment i waga wracała czyli pojawiał się "efekt jojo". Przy tym złe samopoczucie, ciągłe zmęczenie, bóle kręgosłupa i czułam, że robię się coraz grubsza.

Pewnego dnia idąc na spacer z córką weszłam do klubu i umówiłam się na trening próbny. Na pierwszym treningu trenerka zrobiła mi analizę składu ciała, z której dowiedziałam się jaki jest procent tłuszczu, wody i mięśni w moim organizmie oraz udzieliła mi bardzo dużo porad. Wtedy dowiedziałam się co robiłam do tej pory źle i dlaczego nie osiągałam efektów. Z analizy składu ciała dowiedziałam się, że ważę  84,7 kg a poziom tkanki tłuszczowej przekracza normę, w której powinnam się znajdować. Nosiłam wtedy ubrania w rozmiarze  42/44, w których czułam się bardzo źle. Wiedziałam, że jest to ostatni moment żeby coś zmienić. Bez zastanawiania podpisałam członkostwo w klubie na 12 miesięcy, bo bardzo zależało mi na zmianie swojego wyglądu i samopoczucia

Zaczęłam systematycznie ćwiczyć 4 razy w tygodniu pod okiem fantastycznych trenerek. Co 4 tygodnie miałam z trenerką osobiste spotkania, na których  była wykonywana analiza składu ciała, wyniki z miesiąca na miesiąc były coraz lepsze, a to zmotywowało mnie jeszcze bardziej do działania. Od lutego zaczęłam wdrażać program żywieniowy, co dało mi jeszcze lepsze efekty. W chwili obecnej ważę 74 kg, noszę rozmiar 38, schudłam 10,7 kg w tym 8,3 kg tkanki tłuszczowej. Do osiągnięcia mojego celu zostało mi  jeszcze - 4 kg i wiem, że w klubie Mrs.Sporty to osiągnę, dzięki wskazówkom moich trenerek oraz mojej ciężkiej pracy. Trenując w klubie mam lepszą kondycję, samopoczucie a co najważniejsze - zniknęły problemy z kręgosłupem.

Polecam klub Mrs.Sporty wszystkim paniom w różnym wieku, trening trwa zaledwie 30 minut, a zmienia wszystko. Godziny są elastyczne, co jest bardzo dużym atutem. Nie ma monotonii, ponieważ co dwa tygodnie jest zmiana ćwiczeń. W klubie panuje super atmosfera, są bardzo miłe trenerki, które zawsze służą pomocą.

 

 

Do zobaczenia w klubie!!!!!

09. maja 2016 r.
Zamknij menu