Klubowiczka miesiąca lipca 2015. - Adela Daniluk.

 

Uczęszczam na zajęcia do fitness klubu Mrs Sporty w Zabrzu od lutego 2015roku.

Po przebytym zabiegu płuc zaczęłam przybierać na wadze. Lekarz zalecił mi ruch

i zmianę sposobu odżywiania. Mieszkam obok klubu Mrs. Sporty więc postanowiłam wejść, zobaczyć i zapytać o szczegóły.

 I zostałam. A moje życie zmieniło się na lepsze: wychodzę z domu, spotykam miłych ludzi, regularnie ćwiczę co sprawia mi ogromną przyjemność. Zdecydowałam się również skorzystać z programu żywieniowego klubu, który przyniósł zdecydowane efekty schudłam 7 kg, pozbyłam się przy tym ponad 6 kg zbędnej tkanki tłuszczowej a dzięki wzrostowi masy mięśniowej moja sylwetka  zmieniła się zdecydowanie na lepszą. Zmniejszyłam obwody w talii 6 cm i w biodrach 4 cm. Dzięki tym zmianom wymieniłam ubrania w swojej garderobie nawet o 2-3 rozmiary mniejsze.

 

 

Sama koncepcja żywieniowa jest prostaw zastosowaniu. Tydzień zajęło mi oswojenie się z zasadami, a teraz już automatycznie planuję ile posiłków zjadami w jakich odstępach czasowych. Nie muszę skupiać się na ważeniu produktów czy liczeniu ich kalorii. Ten sposób żywienia wpłynął bardzo pozytywnie na mój organizm, a ruch spowodował że mam więcej energii, uśmiecham się często i jestem zadowolona  z życia.

Klub Mrs.Sporty jest miejscem, które zmienia życie, daje radość i zadowolenie, polecam go wszystkim Paniom młodszym i tym 50 + jak ja, bo panuje tu przyjacielska atmosfera, a trenerki są opiekuńcze, pomocne, miłe i kompetentne.

11. sierpnia 2015 r.
Zamknij menu