Klubowiczka miesiąca listopad 2014-Anna Gudowska

KLub fitness MRS.SPORTY Zabrze

"Będąc z wnusią na spacerze, przy Galerii Zabrze spotkałam trenerki, które promowały nowy klub sportowy dla kobiet. W styczniu poszłam na pierwsze spotkanie z trenerem, który szczegółowo omówił na czym polegają treningi w Mrs. Sporty. Od razu bardzo mi się spodobało, od lutego rozpoczęłam regularne treningi i tak już zostało do chwili obecnej.Długoletnia praca siedząca przy biurku przed komputerem doprowadziła do silnych bóli kręgosłupa, barków i bioder. Ból w prawym barku był tak silny, że nie mogłam nacisnąć klamki aby otworzyć drzwi, problem miałam również z wykonywaniem różnych prac. Nie mogłam spokojnie przespać nocy kila razy się budziłam z powodu cierpnięcia rąk. Odkąd zaczęłam regularne treningi dolegliwości zaczęły ustępować. Nie mam problemów z wykonywaniem jakichkolwiek ruchów prawą ręką, pożegnałam się z kołnierzem ortopedycznym, poprawił się komfort życia i przespane noce.

 

Przystąpiłam również do programu żywieniowego, co w połączeniu z aktywnością fizyczną pozwoliło mi zgubić kilka kilogramów. W klubie panuje miła, przyjazna, ciepła rodzinna atmosfera. Treningi odbywają się pod kontrolą trenerów, których fachowe i czujne oko wyłapie każdy nieprawidłowy ruch podczas ćwiczeń, na bieżąco poprawiają i korygują aby ćwiczenia były wykonywane prawidłowo, bo tylko prawidłowo wykonywane ćwiczenia dają gwarancję sukcesu.

Polecam zajęcia w Klubie Mrs. Sporty wszystkim kobietom którym zależy na zachowaniu pełnej sprawności i dobrego samopoczucia."

30. listopada 2014 r.
Zamknij menu