Klubowiczka miesiąca listopad 2015 - Barbara Pawlik

 

Jestem osobą radosną, otwartą, pracowitą  i optymistycznie nastawioną do świata. 

Na ćwiczenia do Klubu Mrs. Sporty namówiła mnie moja siostra. W klubie ćwiczę od 8 - u miesięcy  i przez ten czas bardzo wiele zmieniło się  w moim życiu. Odkąd pamiętam cała moja uwaga skupiała się wokół pracy zawodowej, rodzinie i wszystkich obowiązków związanych z prowadzeniem domu. Dla siebie nie miałam nigdy czasu. Zgubienie zbędnych kilogramów odkładałam zawsze na później. Wmawiałam sobie, że jakoś to będzie. Aż do dnia, w którym po raz pierwszy przekroczyłam progi Klubu Mrs. Sporty. Zobaczyłam, że ćwiczące tam klubowiczki, to nie tylko młode, szczupłe osoby, ale panie, w różnym wieku i różnej postury ciała. Ja też chciałam znaleźć się pośród nich i w końcu zadbać o swój stan psychofizyczny. I tak się stało. Do tej pory zgubiłam 13 kg. W tym 9 kg tkanki tłuszczowej. Stałam się sprawniejsza, a moja sylwetka nabrała ładniejszych kształtów.

 

 

Zawdzięczam to nie tylko systematycznym ćwiczeniom, ale również prowadzonemu w klubie programowi żywieniowemu, dzięki któremu poznałam zasady racjonalnego odżywiania. Teraz staram się jeść wszystko to co jest zdrowe  i nie podjadać między posiłkami.

Moje sukcesy zawdzięczam również wspaniałej wykwalifikowanej kadrze trenerskiej, która przygotowuje co dwa tygodnie różne, ciekawe zestawy ćwiczeń. Ponadto uśmiechnięte trenerki zawsze służą pomocą, dobrą radą oraz mobilizują do działania, a do każdej klubowiczki mają podejście indywidualne. Dzięki przyjaznej atmosferze panującej w Klubie - ćwiczenia stają się prawdziwą przyjemnością.

Uważam, że Mrs. Sporty to Klub dla wszystkich kobiet, w różnym wieku, z każdą figurą ciała. Ćwiczenia tam wykonywane pomagają szczupłym utrzymać dobrą kondycję, zaś okrąglejszym dodatkowo zrzucić zbędne kilogramy i wymodelować piękną sylwetkę. A przecież każda kobieta właśnie o tym marzy. Zajęcia w Klubie Mrs. Sporty poleciłabym wszystkim kobietom, które kochają swoje ciało i tym kobietom, które chciałyby swoje ciało na nowo poznać i je pokochać.                             

 

Warto!!! Pozdrawiam Basia

06. grudnia 2015 r.
Zamknij menu