Klubowiczka miesiąca listopada 2016 - Bożena

Mam na imię Bożena, w tym roku skończyłam46 lat.

Nieregularne odżywianie, duża ilość słodyczy, brak ruchu sprawiły, że w ciągu ostatnich lat przybyło mi kilka kilogramówa dodatkowo  wystąpiły bóle kręgosłupa. Pewnego dnia postanowiłam coś z tym zrobić. Zaczęłam szukać klubu sportowego w Internecie, blisko mojego domu. I tak w styczniu 2015 roku trafiłam do klubu Mrs.Sporty.

Na początku zapisałam się na 3 miesiące, bo sama nie wierzyłam, że będę taka wytrwała w swoim postanowieniu. Od samego początku spodobała mi się sama forma treningu, że trwa on 30 minut i jego efekty widać już po pierwszym miesiącu. Tak też było u mnie, już na drugim spotkaniu z trenerką widziałam poprawę po swojej sylwetce, bóle kręgosłupa ustąpiły, zdecydowanie lepiej się czułam i miałam więcej energii. To przede wszystkim przekonało mnie, że po 3 miesiącach ćwiczeń w klubie Mrs.Sporty ja nadal chciałam tam ćwiczyć i tak zostałam do dzisiaj.

Mimo osiągniętego celu nie zamierzam rezygnować z treningów.

Dzięki systematycznym treningom i zmianie sposobu odżywiania, schudłam 7 kg, w talii straciłam 19 cm, w biodrach 9 cm, a w udach po 8 cm. Moja sylwetka nabrała zupełnie innych kształtów, a ja dzięki temu wymieniłam garderobę. W klubie prowadzony jest przez trenerki bardzo fajny program żywieniowy, z którego osobiście skorzystałam i polecam każdej klubowiczce. Dzięki temu programowi  dowiedziałam się jakie popełniam błędy żywieniowe i otrzymałam bardzo dużo wskazówek jak je eliminować, zmiany zaczęłam wprowadzać małymi krokami na początku sobie, a później pozostałym domownikom.

Czas spędzony w kuchni teraz jest już przyjemnością, nauczyłam się jak w prosty i szybki sposób można przygotowywać wartościowe posiłki.W klubie panuje bardzo przyjemna atmosfera, trenerki są bardzo miłe, pilnują aby dobrze wykonywać ćwiczenia i motywują do działania.   

Ogromnym plusem dla mnie jest możliwość przychodzenia na treningi o dowolnej porze.                   

 

Polecam klub Mrs Sporty wszystkim paniom w każdym wieku, które chcą się dobrze poczuć, świetnie wyglądać, a przy tym miło i aktywnie spędzić swój wolny czas.

04. grudnia 2016 r.
Zamknij menu