Klubowiczka miesiąca lutego 2015 - Marta Sadło

KLub fitness MRS.SPORTY Zabrze

Przedstawiamy naszą Miss lutego  klubu fitness MRS.SPORTY w Zabrzu. Gratulujemy efektów - zrzucenia 6 kg tkanki tłuszczowej i zmniejszenia obwodów o 15 cm. A oto co Marta pisze o sobie:

"Jestem Marta, do klubu Mrs.Sporty chodzę już drugi rok. Zawsze chciałam uprawiać jakiś sport, ale nigdy nie potrafiłam znaleźć czegoś dla siebie i miałam problem ze znalezieniem wolnego czasu na dodatkowe zajęcia fizyczne. Właśnie w tym czasie, bardzo blisko mojego domu pojawił się klub Mrs.Sporty. Bardzo elastyczne godziny pracy klubu i różnorodność ćwiczeń szybko przekonały mnie do regularnych treningów. Na początku chodziło mi głównie o poprawę swojej kondycji i samopoczucia, ale kolejne badania kontrolne zachęciły mnie do rozsądniejszego odżywiania i bardziej intensywnego treningu. Dzięki temu zrzuciłam kilka zbędnych kilogramów i nauczyłam się samodyscypliny.

 

Klub Mrs.Sporty to jednak nie tylko ćwiczenia, ale również wspaniałe wieczorki tematyczne, na których mamy okazję poznać między innymi najnowsze trendy makijażowe, pobawić się w rytmie tańców towarzyskich, a nawet sprawdzić kondycję naszych panów. Przyjacielska atmosfera panująca w Mrs.Sporty sprawia, że w klubie każdy czuje się świetnie. Ja poleciłabym go wszystkim zabieganym kobietom w każdym wieku, ponieważ ze względu na długie godziny otwarcia klubu zawsze można znaleźć czas na trening."

Marto, trzymamy kciuki za dalsze sukcesy. Powoodzenia Zespół MRS SPORTY w Zabrzu.

28. lutego 2015 r.
Zamknij menu