klubowiczka miesiąca maja 2016 - Sylwia

 

"Mam na imię Sylwia  i za niedługo skończę 42 lata. Od kiedy pamiętam zawsze miałam problemy z utrzymaniem prawidłowej masy ciała. Próbowałam różnych diet, które z reguły działały, ale po ich zakończeniu szybko wracały mi stracone wcześniej kilogramy. Pewnego dnia postanowiłam, że muszę wprowadzić zmiany na stałe, a nie na chwilę i tak zaczęła się moja przygoda w Mrs.Sporty.

 

Przechodząc obok klubu w styczniu, zajrzałam przez szybę po czym postanowiłam wejść do środka i zrobić swój pierwszy krok. Teraz już wiem, że to jedna z moich najlepszych decyzji  w życiu. To zdecydowanie wpłynęło  na zwiększenie mojej  pewności siebie. Jestem bardziej radosna i pozytywnie nastawiona do życia.
Na treningach panuje sympatyczna atmosfera dzięki uczestniczkom zajęć jak i świetnym  trenerkom, które kładą duży nacisk na poprawną technikę wykonywanych  ćwiczeń, a przy tym dobrą zabawę.

 

Serdecznie polecam wieczorki tematyczne, na których można porozmawiać z dietetyczkami oraz trenerkami i zaczerpnąć informacji na temat treningów, żywienia czy urody;). W lutym przystąpiłam do programu dietetycznego Vital. 

Dzięki indywidualnie skomponowanej diecie udało mi się zrzucić do tej pory – 15 kg i zmienić ubrania z rozmiaru 46 na 38 .

Program Vital, w którym brałam udział 2 miesiące, pozwolił mi na usystematyzowanie  i utrwalenie wiedzy na temat żywienia, teraz wiem jak zdrowo komponować posiłki dla siebie jak i dla rodziny. Polecam zajęcia wszystkim Paniom, które chcą w końcu zmienić coś w swoim życiu. Dziewczyny do dzieła! J

 

 

 

 

 

20. czerwca 2016 r.
Zamknij menu