klubowiczka miesiąca styczeń 2018 - IWONA

Wiem, z własnego doświadczenia, że tu jest to do osiągnięcia!

Mam na imię Iwona.

Do klubu Mrs Sporty w Zabrzu przyszłam z zamiarem zrzucenia zbędnych kilogramów, które powstały w wyniku wieloletniego leczenia oraz ciąży. Przed leczeniem nigdy nie miałam problemów z masą ciała. Przez przyjmowanie bardzo dużej ilości różnych leków hormonalnych bardzo szybko moja sylwetka zaczęła się zmieniać w negatywnym znaczeniu. Jak by tego było mało, w ciąży również bardzo dużo przytyłam. Moja samoocena z każdym kilogramem spadała w dół, czułam się bardzo źle sama ze sobą i po urodzeniu dziecka postanowiłam coś zmienić.

Moim zamiarem było wrócić do masy ciała sprzed ciąży w najbliższym roku.

Do Mrs Sporty trafiłam dzięki mojej siostrze, która tam należała dużo wcześniej i bardzo chwaliła klub i formę ćwiczeń. Od lutego zeszłego roku zaczęła się moja przygoda z klubem Mrs Sporty. Odkąd zaczęłam chodzić do klubu, przez rok najważniejsze co osiągnęłam to cel, który sobie narzuciłam na samym początku, czyli wrócić do masy ciała sprzed ciąży. Moja samoocena wzrastała wraz z każdym zgubionym kilogramem.

Znowu zaczęłam się czuć pewna siebie, mogłam wrócić do dawnego stylu życia, co również było dla mnie ważne. Dzięki trenerkom zrozumiałam na co zwracać uwagę jeżeli chodzi o codzienne odżywianie. Cały czas pracuję nad poprawą nawyków żywieniowych.

To co mi się najbardziej podoba w klubie to atmosfera, poczucie, że nikt nie jest oceniany przez innych, swoboda, indywidualność oraz to, że w klubie można spotkać osoby w różnym wieku.

W Mrs Sporty absolutnie nie ma się odczucia rywalizacji, poniżania lub tego, że ktoś jest lepszy od innego. Tak jak już napisałam wcześniej klub jest po prostu dla każdego, dla każdej kobiety która chce coś dla siebie zrobić. Dla każdego kto pomimo różnych chorób myśli, że nie da się zgubić kilogramów.

Wiem, z własnego doświadczenia, że jest to do osiągnięcia!

18. lutego 2018 r.
Zamknij menu