Klubowiczka miesiąca stycznia 2017 - Agnieszka.

Mam na imię Agnieszka.

W tym roku będę obchodziła 39 urodziny.

Jestem mamą 10. letniej Hani.

Siedzący tryb pracy, mało aktywności na świeżym powietrzu oraz konieczność zażywania sterydowych leków na astmę oskrzelową od 2016 r. spowodowały, że zaczęłam przybierać na wadze. Niby nic, niby niewiele, niby nie widać, ciągle tak samo.... aż postanowiłam, że muszę coś z tym zrobić. Do treningów w klubie  Mrs.Sporty namówiła mnie moja przyjaciółka, która rozpoczęła treningi w tym klubie nieco wcześniej. I tak już minął rok jak ja też nią jestem. Ten rok okazał się dla mnie czasem ogromniej przemiany i to nie tylko wizualnej.

Mój obwód w talii zmniejszył się o 11 cm, schudłam 10 kg pozbywając się zbędniej tkanki tłuszczowej. To fajne uczucie i motywacja do dalszego działania.

W końcu skupiłam się na sobie, zmieniłam swoje podejście do odżywiania, zaczęłam dbać o to co i kiedy zjadam, wiedzę tą uzyskałam od trenerek na osobistych spotkaniach To właśnie one nieustanie mnie motywowały do treningów, ale także teraz kibicują mi w osiąganiu moich nowo wyznaczanych celów.

Dodatkową dla mnie motywacją był mój mąż, który jeszcze rok wcześniej przede mną rozpoczął przygodę z aktywnością i zdrowym odżywianiem, widząc efekty u niego zaczęłam wierzyć, że te starania maja sens J. Teraz jestem w lepszej formie i wspólnie możemy się cieszyć naszymi efektami, a przy tym dodatkowo wspierać.

 

Ta zmiana dodała mi większej pewności siebie. Polecam klub Mrs.Sporty każdej kobiecie, która chce coś w swoim życiu zmienić, i nie ma to znaczenia ile ma lat i jak wygląda. W tym klubie trenerki zajmą się każdą bardzo profesjonalnie i pomogą osiągnąć cel.

11. lutego 2017 r.
Zamknij menu