Magda - klubowiczka miesiąca czerwca 2016

"Nazywam się Magdalena, jako matka trójki dzieci i zawodowo spełniająca się kobieta, nie miałam zbyt dużo czasu wolnego. Gdy najmłodszy berbeć poszedł do żłobka stwierdziłam, że czas zrobić coś dla siebie.

Zupełnie przypadkiem znalazłam Mrs Sporty i z pewnym niedowierzaniem zapisałam się na trening próbny. Był to październik 2015 roku  i z wielkim samozaparciem postanowiłam pokazać sobie, że dam radę to wszystko połączyć. Początkowo nie było to łatwe ale gdy zobaczyłam pierwsze efekty, moja motywacja wzrosła.

Schudłam prawie 12 kg, co dało zmianę rozmiaru z 44/46 do 38/40. Wiadomo, że  nie ma nic przyjemniejszego dla większości  kobiet jak nowa szafa i zmiana garderoby.

Ćwiczenia są ciekawe, zmienne, nie nurzące,  a i trenerki to osoby wyjątkowo życzliwe i kompetentne. Atmosfera w klubie jest bardzo kobieca ale skupiona na jednym celu. Klub Mrs Sporty daje nie tylko lepszą kondycję,  samopoczuciu, ale też stał się miejscem spotkań towarzyskich, miejscem gdzie można się pośmiać i wspólnie gubić kilogramy.

 

Polecam zajęcia wszystkim kobietom, które czekają na zmianę w życiu, poprzez ćwiczenia, większa pewność siebie i ładniejszy wygląd wiele rzeczy staje się bardziej możliwych.

Nie można unikać wyzwań, trzeba spróbować walczyć o lepsze zdrowia i  wizerunek  dla samej siebie."

25. lipca 2016 r.
Zamknij menu