Marzena i metamorfoza czyli Sukces-Efekt jojo i KOLEJNY Sukces,

Klubowiczka miesiąca lutego 2019.

Moja przygoda z klubem Mrs.Sporty rozpoczęła się pięć lat temu. Już po kilku miesiącach przyszły pierwsze efekty, waga sukcesywnie spadała, po roku ważyłam 7 kg mniej, a moja forma fizyczna była coraz lepsza.

Po trzech latach zrezygnowałam z treningów, zakupiłam rowerek stacjonarny i wydawało mi się, że będę dla siebie najlepszą trenerką.

Bardzo szybko przekonałam się, że się myliłam. Po roku ważyłam już 8 kg więcej. Zabrakło mi motywacji, jaką otrzymywałam w klubie. Spowodowało to, że praktycznie przestałam się ruszać. I powróciły bóle kręgosłupa.

 

Na szczęście powróciłam do Mrs.Sporty i od roku ponownie jestem klubowiczką. Dbam o dietę i intensywnie ćwiczę.  Dzięki motywacji jaką otrzymuję od trenerek, moja waga jest o 8 kg mniejsza.

Atmosfera w klubie jest przyjazna, co dodatkowo powoduje, że chętnie tu przychodzę.

Jako największe atuty klubu uważam to, że jest on tylko dla kobiet, a także to, że mogę korzystać z jego usług w godzinach jakie mi w danym dniu odpowiadają.

  

Myślę, że już drugi raz tego błędu nie popełnię i nie zrezygnuję z ćwiczeń w Mrs. Sporty, bo uważam, że warto tu przychodzić i warto dbać o siebie. 

 

20. marca 2019 r.
Zamknij menu