Marzena -klubowiczka miesiąca listopad 2017

Ubyło mi aż 9 kg oraz ponad 20 centymetrów w obwodach,

Mam na imię Marzena. Swoją przygodę z Klubem Mrs.Sporty rozpoczęłam w  2016 roku. Jestem w takim okresie życia kiedy szybko przybiera się na wadze, a trudniej zgubić zbędne kilogramy.  Wcześniej chodziłam na fitness, pływanie, ale efekty były krótkotrwałe. Brakowało mi motywacji i samozaparcia oraz grupy, która by mnie wspierała.

Postanowiłam jednak zawalczyć o siebie. Do klubu chodziły moje dwie koleżanki z pracy. Widziałam u nich efekty ćwiczeń i po ich namowie umówiłam się na pierwszy trening. Już od przeszło roku tj. od listopada 2016 roku trenuję regularnie. Przede wszystkim zeszczuplałam. Ubyło mi aż 9kg oraz ponad 20 centymetrów w obwodach.  Poprawiło mi się samopoczucie. Czuję się atrakcyjna i pewna siebie. Wcześniej miewałam bóle kręgosłupa, które teraz się nie pojawiają. Mam więcej energii.

W Klubie Mrs.Sporty panuje swobodna atmosfera. Nikt nikogo nie ocenia. Wszyscy są uśmiechnięci i "wyluzowani", wzajemnie się motywujemy. Trenerki służą radą i korygują błędy. To bardzo ważne, aby ćwiczyć poprawnie. Do treningów w klubie zachęcam wszystkie Panie, w każdym wieku i rozmiarze. Nie chodzi tylko o zrzucenie zbędnych kilogramów, ale o nasze lepsze samopoczucie. Również o naszą samoocenę, abyśmy dobrze czuły się same ze sobą i miały dużo energii w codziennym życiu.

 

Jeżeli zdarza mi się, że nie mogę pójść na trening to czuję, że czegoś mi brakuje. W klubie lubię wszystko, trudno określić konkretnie co. Lubię atmosferę, Klubowiczki, trenerki, które mają na nas oko. System ćwiczeń, sprzęty... wszystko. :-)

26. grudnia 2017 r.
Zamknij menu