Sukces Sonii - metamorfoza klubowiczki miesiąca września 2017

To możę być również Twoja historia sukcesu.

Przy okazji spotkania na wywiadówce szkolnej, usłyszałam jak koleżanki wymieniają się między sobą informacjami na temat utraty zbędnych kilogramów i centymetrów. Po głębszej rozmowie okazało się, że uczęszczają regularnie na treningi do Mrs.Sporty w Zabrzu. I właśnie wtedy zaczęłam poważnie rozważać opcję wstąpienia do klubu.
Dzięki pomocy koleżanki umówiłam się na pierwszy trening i tak zaczęła się moja przygoda z Mrs.Sporty.

Mam na imię Sonia i jestem mamą na pełnym etacie. Nigdy nie borykałam się z problemem nadwagi, a mimo to miałam wielki apetyt na zmianę. Postanowiłam więc, że odmienię swoje ciało, bardziej je usprawnię i wyrzeźbię. Do klubu uczęszczam od grudnia 2016 roku. Trenuję i stosuję się do porad żywieniowych trenerek i dietetyczek.

Dzięki ciężkiej i regularnej pracy na efekty nie trzeba było długo czekać. Konsekwencją tego była zmiana sylwetki, utrata zbędnych centymetrów i przy okazji kilku kilogramów. A to motywuje i napędza do dalszego działania.

Osobiście polecam wszystkim Paniom klub Mrs.Sporty z uwagi na sympatyczną atmosferę oraz profesjonalną kadrę trenerską dbającą o każdą z nas. Pamiętajmy, że sukces leży w naszych rękach:)


Pozdrawiam Sonia:)

 

24. października 2017 r.
Zamknij menu