Wybór Mrs.Sporty Zabrze roku 2016 - Ewa

Serdeczne gratulacje!

Jestem Ewa i mam 42 lata. 

Zajmując się pracą, rodziną i wszelkimi obowiązkami nie zauważyłam kiedy – jak większość z nas w takim okresie życia – po prostu się zapuściłam.

Kiedy już to sobie uświadomiłam podjęłam nierówną walkę, a więc przerobiłam wszystkie mniej i bardziej mądre diety - np. kopenhaska, kapuściana, Ducana itd., wydałam masę pieniędzy na coraz to „cudowniejsze” specyfiki i suplementy.

Zaczęłam się katować na bieżni, co doprowadziło tylko do tego, że wyszukiwałam jakiegokolwiek  powodu żeby ominąć siłownię szerokim łukiem.

A efekt – żaden albo jojo.

 

Pewnego dnia kuzynka powiedziała mi o nowej siłowni tylko dla kobiet.

I tak trafiłam do naszego klubu. Faktycznie klub inny niż wszystkie, same kobiety w różnym wieku i przemiłe trenerki! Ćwiczę w Mrs Sporty od września 2015 r. Skorzystałam też z Vital-a, który okazał się przełomem! Nauczyłam się (choć w teorii zawsze byłam świetna, albo tak mi się wydawało!) jak zdrowo jeść. Wpojone przez naszą Monikę zasady nadal mi towarzyszą i są dla mnie normalnością!

Dzięki klubowi schudłam 20 kg i zmieniłam rozmiar z XL na M. Mam dużo więcej energii. Nie zalegam już kanapy! Wykorzystuję swój czas na spacery z moim ukochanym psem i na ćwiczenia w Klubie -  pół godzinki to naprawdę niewiele ale jakże skutecznie! Traktuję wizyty jak rozrywkę a mam porównanie z innymi klubami!

Przede wszystkim klub okazał się skuteczny – po 10 latach walki wróciłam do swojej wagi w ok. 7 miesięcy i świetnie się czuję!

Mobilizują mnie też „życzliwe” koleżanki, które nie doczekały się u mnie efektu jo-jo!

Często spotykam się z pytaniami na jakiej jestem diecie. Dziewczyny – na żadnej diecie! Jem to co lubię ale układam swoje posiłki wg modułów.

 

Dziewczyny korzystajcie z rad naszych Trenerek a osiągniecie swój cel!

 

 

11. lutego 2017 r.
Zamknij menu