Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

Dariusz Dobrucki

Dariusz Dobrucki, właściciel Klubu fitness MRS.SPORTY Zabrze

doświadczony bankowiec, obecnie przedsiębiorca, miłośnik kobiet i pasjonat motoryzacji.

Od wielu lat pracując w dużych korporacjach, mając zawsze nad sobą szefa zastanawiał się jak to by było gdyby został szefem sam dla siebie. Dlatego też postawił sobie cel – „będę szefem dla siebie!”. Cel jasny i konkretny w myśl zasady „zrzucić 3 kilo” to lepszy cel niż „trochę schudnąć”, gdyż wyraźnie pokazuje na czym polega sukces. Teraz pozostało pytanie, czym chciałby się zająć i odpowiedzią na to pytanie był pomysł na własny biznes, który da mu satysfakcję oraz poczucie, że robi to również dla wielu kobiet w mieście, które chcą zrobić coś dla siebie i zadbać o swoje zdrowie oraz poprawić kondycję. Teraz codziennie od rana widzi radosne i uśmiechnięte twarze klubowiczek a ich małe sukcesy są największą radością dla właściciela klubu.

Magdalena Kemer

Magdalena Kemer, trener fitness

Obecnie studentka dietetyki na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach o specjalizacji: dietetyka kliniczna. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, gdzie ukończyła studia pierwszego stopnia na kierunku aktywność fizyczna i żywienie w zdrowiu publicznym o specjalności: trening w otyłości i chorobach przewlekłych. Dodatkowo trener personalny, instruktor kinezygerontoprofilaktyki.

Praca w Mrs. Sporty daje jej ogromną radość oraz satysfakcję poprzez możliwość dzielenia się swoją wiedzą oraz byciem świadkiem w osiąganiu celów przez nasze Klubowiczki, w szczególności kiedy nagrodą są Ich szerokie uśmiechy oraz dobre samopoczucie. Magda stale dąży do poszerzania swojej wiedzy. W wolnych chwilach, oprócz aktywności fizycznej, miłośniczka literatury, kinematografii oraz eksperymentów w kuchni.

Patrycja Majsak

Patrycja Majsak, trener personalny, fizjoterapeuta

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, magister fizjoterapii.

Sport to zdrowie-i tego się trzymam! Od najmłodszych lat próbowałam swoich sił w wielu dyscyplinach sportowych. Sport był i nadal jest moją pasją. Aktualnie najbardziej odnajduję się w jeździe na snowboardzie, z której czerpię ogromną przyjemność. Dzięki pracy w Mrs.Sporty mogę swobodnie łączyć pasję do sportu z wykształceniem w kierunku fizjoterapii. Połączenie tych dwóch dziedzin pozwala mi na pełne zaangażowanie się w każde spotkanie z Klubowiczką, co daje mi możliwość poznania jej celów oraz potrzeb i bycia częścią jej sukcesu"

Mariola Dobrucka

Mariola Dobrucka, trener personalny

Licencjonowany trener personalny, miłośniczka treningu Mrs.Sporty,. Zaczynała jako klubowiczka.

"Aktywność sportową lubię od zawsze, a moja największa miłość to jazda na nartach, Jestem zwolenniczką zdrowego stylu życia, którym chcę zarazić wszystkich wokół.. Pozytywną energię przekazuję każdej Klubowiczce. Staram się motywować kobiety do świadomej pracy i wysiłku, "

Monika Malinowska

Monika Malinowska, trener personalny dietetyk, fizjoterapeuta

Dietetyk, fizjoterapeuta, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach (magister Fizjoterapii oraz dyplomowany Dietetyk)

"Dzięki temu, że mam bezpośredni kontakt z Paniami, które wprowadzają w swoje życie moje rady, ich sukcesy to również moje sukcesy. W klubie Mrs.Sporty mogę w praktyce wykorzystać moją wiedzę zdobytą na studiach fizjoterapii i dietetyki. Ogromną zaletą klubu jest to, że Panie mogą bez problemu wpleść ćwiczenia do swoich codziennych zajęć, ponieważ na treningi przychodzą o dowolnej porze w ciągu dnia i zawsze są pod fachową opieką. Moją pasją jest zdrowy styl życia, a od najmłodszych lat aktywność fizyczna jest jej ważnym elementem. Już jako nastolatka trenowałam taniec towarzyski, a następnie regularnie uprawiałam różnego rodzaju formy ćwiczeń aerobik, pływanie, jazda na rowerze." Monia z radością pokażę Wam jak trenować uwzględniając wszystkie aspekty związane ze zdrowiem oraz zachęci Was do wprowadzenia zdrowego odżywiania w codzienne życie!

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu