Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

Dariusz Dobrucki

Dariusz Dobrucki, właściciel Klubu fitness MRS.SPORTY Zabrze

doświadczony bankowiec, obecnie przedsiębiorca, miłośnik kobiet i pasjonat motoryzacji.

Od wielu lat pracując w dużych korporacjach, mając zawsze nad sobą szefa zastanawiał się jak to by było gdyby został szefem sam dla siebie. Dlatego też postawił sobie cel – „będę szefem dla siebie!”. Cel jasny i konkretny w myśl zasady „zrzucić 3 kilo” to lepszy cel niż „trochę schudnąć”, gdyż wyraźnie pokazuje na czym polega sukces. Teraz pozostało pytanie, czym chciałby się zająć i odpowiedzią na to pytanie był pomysł na własny biznes, który da mu satysfakcję oraz poczucie, że robi to również dla wielu kobiet w mieście, które chcą zrobić coś dla siebie i zadbać o swoje zdrowie oraz poprawić kondycję. Teraz codziennie od rana widzi radosne i uśmiechnięte twarze klubowiczek a ich małe sukcesy są największą radością dla właściciela klubu.

Magdalena Zakaszewska

Magdalena Zakaszewska, trener personalny-dietetyk kliniczny

Absolwentka dietetyki na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach o specjalizacji: dietetyka kliniczna. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, gdzie ukończyła studia pierwszego stopnia na kierunku aktywność fizyczna i żywienie w zdrowiu publicznym o specjalności: trening w otyłości i chorobach przewlekłych. Dodatkowo trener personalny, instruktor kinezygerontoprofilaktyki.

Praca w Mrs. Sporty daje jej ogromną radość oraz satysfakcję poprzez możliwość dzielenia się swoją wiedzą oraz byciem świadkiem w osiąganiu celów przez nasze Klubowiczki, w szczególności kiedy nagrodą są Ich szerokie uśmiechy oraz dobre samopoczucie. Magda stale dąży do poszerzania swojej wiedzy. W wolnych chwilach, oprócz aktywności fizycznej, miłośniczka literatury, kinematografii oraz eksperymentów w kuchni.

Mariola Dobrucka

Mariola Dobrucka, trener personalny

Licencjonowany trener personalny, miłośniczka treningu Mrs.Sporty,. Zaczynała jako klubowiczka.

"Aktywność sportową lubię od zawsze, a moja największa miłość to jazda na nartach, Jestem zwolenniczką zdrowego stylu życia, którym chcę zarazić wszystkich wokół.. Pozytywną energię przekazuję każdej Klubowiczce. Staram się motywować kobiety do świadomej pracy i wysiłku, "

Natalia Dreja

Natalia Dreja, trener personalny

Studentka studiów magisterskich na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku Trener osobisty z dietetyką sportową oraz równocześnie studentka na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej na kierunku dietetyka o specjalizacji: Dietetyka kliniczna. Trener personalny i instruktor fitness dla kobiet w ciąży i po porodzie.

„Sport od najmłodszych lat był moją pasją, a studia utwierdziły mnie w przekonaniu, że pragnę dzielić się tą pasją z innymi”.

Julia Stróż

Julia Stróż, trener personalny-fizjoterapeuta

Trener personalny, certyfikowany masażysta, ukończyła kursy związane z aktywnością kobiet w okresie okołoporodowym. Studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku fizjoterapia.

Sport od dawna towarzyszy mi w życiu codziennym i dzielnie się tym sprawia mi ogarną przyjemność. Praca z kobietami jest dla mnie szczególnie rozwijająca i pozwala mi na wykorzystywanie wiedzy zdobytej na studiach oraz kursach. Myślę, że każdy dzień jest dobry aby zacząć własną przygodę ze zdrowym stylem życia.

Scarlet Terlecka

Scarlet Terlecka, trener personalny

Instruktor fitness i trener personalny o specjalizacji: trening przygotowania motorycznego i treningu medycznego.

Sport od najmłodszych lat towarzyszył mi na każdym kroku. Aktywność fizyczna dała mi zdrowie, dużo radości i dobre samopoczucie. Dzięki pracy w Mrs.Sporty mogę rozwijać swoją pasję i zarażać miłością do zdrowego stylu życia wszystkie nasze klubowiczki. Niesamowite jest to jak sport łączy i uszczęśliwia.

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu