Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

Dariusz Dobrucki

Dariusz Dobrucki, właściciel Klubu fitness MRS.SPORTY Zabrze

doświadczony bankowiec, obecnie przedsiębiorca, miłośnik kobiet i pasjonat motoryzacji.

Od wielu lat pracując w dużych korporacjach, mając zawsze nad sobą szefa zastanawiał się jak to by było gdyby został szefem sam dla siebie. Dlatego też postawił sobie cel – „będę szefem dla siebie!”. Cel jasny i konkretny w myśl zasady „zrzucić 3 kilo” to lepszy cel niż „trochę schudnąć”, gdyż wyraźnie pokazuje na czym polega sukces. Teraz pozostało pytanie, czym chciałby się zająć i odpowiedzią na to pytanie był pomysł na własny biznes, który da mu satysfakcję oraz poczucie, że robi to również dla wielu kobiet w mieście, które chcą zrobić coś dla siebie i zadbać o swoje zdrowie oraz poprawić kondycję. Teraz codziennie od rana widzi radosne i uśmiechnięte twarze klubowiczek a ich małe sukcesy są największą radością dla właściciela klubu.

Monika Oleszko

Monika Oleszko, trener personalny dietetyk, fizjoterapeuta

dietetyk, fizjoterapeuta, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach (magister Fizjoterapii oraz dyplomowany Dietetyk)

"Dzięki temu, że mam bezpośredni kontakt z Paniami, które wprowadzają w swoje życie moje rady, ich sukcesy to również moje sukcesy. W klubie Mrs.Sporty mogę w praktyce wykorzystać moją wiedzę zdobytą na studiach fizjoterapii i dietetyki. Ogromną zaletą klubu jest to, że Panie mogą bez problemu wpleść ćwiczenia do swoich codziennych zajęć, ponieważ na treningi przychodzą o dowolnej porze w ciągu dnia i zawsze są pod fachową opieką. Moją pasją jest zdrowy styl życia, a od najmłodszych lat aktywność fizyczna jest jej ważnym elementem. Już jako nastolatka trenowałam taniec towarzyski, a następnie regularnie uprawiałam różnego rodzaju formy ćwiczeń aerobik, pływanie, jazda na rowerze." Monia z radością pokażę Wam jak trenować uwzględniając wszystkie aspekty związane ze zdrowiem oraz zachęci Was do wprowadzenia zdrowego odżywiania w codzienne życie!

Magdalena Pyszna

Magdalena Pyszna, trener personalny

Certyfikowany Trener Personalny, Instruktor Kettlebell, Instruktor Cross Training.

Już od dziecka chciałam uczyć, obrałam zatem drogę nauczyciela - trenera. W Mrs.Sporty nauczę Cię jak zmieniać Twoje nawyki zarówno żywieniowe, jak i treningowe oraz jak osiągać swoje cele. Dzięki mojej pomocy dasz przykład swoim dzieciom i znajomym. Pomogę Ci ukształtować Twoją sylwetkę, jak zmniejszyć, a nawet całkowicie zniwelować ból kręgosłupa, jak zdrowo schudnąć i ujędrnić ciało, tak abyś była z siebie zadowolona, promieniowała radością i była pewna siebie w swoim ciele.

Karolina Szewczyk

Karolina Szewczyk, trener fitness

Licencjonowana Fizjoterapeutka, studentka na studiach magisterskich na wydziale wychowania fizycznego i fizjoterapii Politechniki Opolskiej, posiada również dyplom technika masażysty. Zawodniczka z wieloletnim doświadczeniem na polskich boiskach siatkarskich.

Sport i fizjoterapia to moje dwie pasje od zawsze. Zaraził mnie nimi dziadek, który zawsze mnie inspirował. Od najmłodszych lat próbowałam sił na boiskach siatkarskich grając w różnych klubach, m.in. w Gliwicach, Bielsku-Białej, w Opolu. A że sport na pewnym etapie łączy się z fizjoterapią postanowiłam połączyć te dwie rzeczy. Chciałabym przekazywać wiedzę, którą zdobywam by wszyscy wiedzieli jak zapobiegać a nie leczyć. Dzięki Mrs Sporty łączę moje pasje i mogę je rozwijać a treningi z klubowiczkami dodają mi energii do dalszego rozwoju.

Magdalena Kemer

Magdalena Kemer, trener fitness

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, gdzie ukończyła studia pierwszego stopnia na kierunku aktywność fizyczna i żywienie w zdrowiu publicznym o specjalności: trening w otyłości i chorobach przewlekłych. Obecnie studentka dietetyki na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach o specjalizacji: dietetyka kliniczna. Dodatkowo trener personalny, instruktor kinezygerontoprofilaktyki.

Magda stale dąży do poszerzania swojej wiedzy. Praca w Mrs. Sporty daje jej ogromną radość oraz satysfakcję poprzez możliwość dzielenia się swoją wiedzą oraz byciem świadkiem w osiąganiu celów przez nasze Klubowiczki, w szczególności kiedy nagrodą są ich szerokie uśmiechy oraz dobre samopoczucie. W wolnych chwilach, oprócz aktywności fizycznej, miłośniczka literatury, kinematografii oraz eksperymentów w kuchni.

Paulina Kowalczyk

Paulina Kowalczyk, trener personalny

studentka piątego roku Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach,specjalność: funkcjonalny trening zdrowotny osób starszych i w średnim wieku zawodniczka drużyny piłki ręcznej klubu II ligii.

"Praca w klubie MRS.SPORTY Zabrze, to dla mnie radość, ponieważ lubię pomagać kobietom w realizacji ich celów, każdych - zmiana figury, poprawa kondycji, zmniejszenie objawów bólowych - daje mi to dużo satysfakcji, bo wykorzystuję przy tym swoją wiedzę zdobytą na studiach. W klubie Mrs Sporty Panie ćwiczą w sposób interwałowy z wykorzystaniem urządzeń hydraulicznych, co w połączeniu z racjonalnym odżywianiem gwarantuje spalanie tkanki tłuszczowej i budowanie mięśni. A pomoc kobietom w osiąganiu idealnej wagi daje mi dużo satysfakcji i chęci do dalszego działania"

Iza Dudzik

Iza Dudzik, trener personalny - dietetyk

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach dyplomowany - dietetyk stale poszerzająca swoją wiedzę merytoryczną poprzez dalszą edukację, kursy, szkolenia i konferencje. Pasjonatka sportu i ogólnie pojętego zdrowego stylu życia, który stara się propagować.

"Od zawsze wiedziałam, że racjonalne odżywianie to nieodłączny element prowadzący do zdrowia i szczęścia, a połączony z odpowiednią formą aktywności fizycznej jest kluczem do sukcesu i długowiecznością. Bardzo miło obserwuje się postępy Klubowiczek i ich zapał, co dodaje chęci i sił do pracy, wspierania oraz dalszego motywowania. Pozytywna energia wydzielająca się, podczas treningów to niezastąpiony zastrzyk mocy. Chętnie przełożę zdobyte doświadczenia na ich praktyczne wykorzystanie w pracy w klubie Mrs.Sporty, by być wsparciem i pomocą dla trenujących Pań."

Wioletta Grossman

Wioletta Grossman, trener personalny

Trener personalny i dyplomowana instruktorka rekreacji ruchowej. Wiola jest także specjalistką w dziedzinie treningu mięśni dna miednicy (tzw. m. Kegla) oraz posiada kwalifikacje i duże doświadczenie w pracy z kobietami po porodzie. Uczy także jogi i pilatesu, a elementy tych metod wprowadza także do treningów.

Po 10 latach porzuciła pracę w korporacji i poświęciła się swojej dotychczasowej pasji, czyli treningom z kobietami. "Pracując z kobietami przekonałam się, że "damskie" treningi to zupełnie inna bajka, i to co dobre dla mężczyzn niekoniecznie musi być potrzebne kobietom. Uczę swoje podopieczne trenować tak, by ciało służyło im także w codziennym funkcjonowaniu, bo, oczywiście, bardzo dobrze mieć ciało zgrabne i szczupłe (i chętnie pomogę osiągnąć tenże cel), ale przede wszystkim ma być zdrowe i sprawne tak długo jak się da, szczególnie gdy trzeba jeszcze ogarniać dom i dzieci... A jako mama doskonale wiem, jak to ważna rzecz!"

Santia Wodarska

Santia Wodarska, Trener personalny - dietetyk

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach dyplomowany – dietetyk o specjalizacjach dietetyka kliniczna i psychodietetyka. Pasjonatka sportu, zdrowego stylu życia i elastycznego podejścia do diety.

Już w szkole średniej wiedziałam jaką drogę zawodową wybiorę. Dietetyka to moja pasja, którą stale rozwijam. Zdobywanie doświadczenia zawodowego jest dla mnie bardzo ważne o czym świadczą między innymi liczne szkolenia, w których brałam udział i zdobyte certyfikaty. W pracy dietetyka priorytetem jest dla mnie holistyczne podejście do osoby, z którą współpracuje. Każdy osiągnięty sukces Klubowiczek Mrs.Sporty napędza mnie do dalszego działania i utwierdza w przekonaniu, że jestem we właściwym miejscu i czasie. W klubie panuje przyjazna atmosfera i praca w tym miejscu to sama przyjemność, a obserwowanie zmotywowanych kobiet do działania jest bezcenne.

Mariola Dobrucka

Mariola Dobrucka, trener personalny

licencjonowany trener personalny, miłośniczka treningu Mrs.Sporty,. Zaczynała jako klubowiczka obecnie współtworzy klub.

Aktywność sportową lubi od zawsze, jej największa miłość to jazda na nartach, Jest zwolenniczką zdrowego stylu życia, którym chce zarazić wszystkich wokół.. Pozytywną energię przekazuje każdej Klubowiczce. Stara się motywować do świadomej pracy i wysiłku,

Aneta Stępień

Aneta Stępień, trener personalny

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Białej Podlaskiej. Dyplomowany instruktor z dziedzin Fitness-ćwiczenia siłowe, Fitness –nowoczesne formy gimnastyki, Pilates i Aqua Aerobic. Pasjonatka sportu, aktywności ruchowej, uwielbia kontakt z ludźmi.

"Lubię dzielić się z innymi zdobytą wiedzą i umiejętnościami. Szczególną satysfakcję dają mi efekty osiągane przez moje klubowiczki. W klubie Mrs.Sporty każda kobieta osiągnie swój cel i spędzi swoje 30 minut w gronie samych Pań, a to dla mnie ogromna radość"

Małgorzata Bukowiec

Małgorzata Bukowiec, aktualnie na urlopie macierzyńskim

absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, specjalizacja trening personalny i gimnastyka korekcyjna, trener personalny.

Miłośniczka aktywności ruchomej i sportów ekstremalnych. Praca w klubie Mrs.Sporty daje mi ogromną satysfakcję, uwielbiam pomagać innym patrzeć na sukcesy trenujących pod moim okiem to jak dostawać nagrodę za swoją pracę. Każdy nawet mały sukces jest mobilizacja do dalszej pracy. Mówi się: "Wybierz pracę, którą kochasz a nie przepracujesz ani jednego dnia" - zgadzam się, uwielbiam swoją pracę!

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu