Dzień Mamy i Córki - Konkursy, promocje i zdrowie

Dzień otwarty w klubie sportowym dla kobiet

Klub Mrs.Sporty Zamość zaprasza wszystkie zainteresowane panie na Dzień Mamy i córki organizowany 26 maja 2017.

Taki dzień jest tylko raz w roku, dlatego specjalnie dla Ciebie, otwieramy dziś Drzwi do naszego klubu, a wraz z nimi przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowy pakiet powitalny. 

W tym dniu mile widziane są zarówno klubowiczki ze swoimi mamami lub córkami, jak i zainteresowane panie w każdym wieku, które będą miały możliwość obejrzenia położonego w sąsiedztwie klubu sportowego przeznaczonego tylko dla kobiet oraz zyskają szansę przekonania się o skuteczności treningu Mrs.Sporty.

Dzień Otwarty w Mrs.Sporty to doskonała okazja dla wszystkich mieszkanek Zamościa oraz okolic, które chcą żyć lepiej i zdrowiej. Paniom, które nas odwiedzą, pokażemy, jak mogą zrealizować swoje cele bez dużych nakładów czasowych dzięki niezwykłej koncepcji treningowej wraz ze wsparciem dietetycznym, opartym na zdrowym żywieniu. Będzie to również okazja do indywidualnej rozmowy z naszymi klubowiczkami i przekonania się samemu, jak niezwykła atmosfera u nas panuje.

W Dniu Otwartym wszyszkie zainteresowane panie będą mogły skorzystać z bezpłatnej analizy składu ciała oraz dowiedzą się wszystkiego na temat skuteczności koncepcji treningowej Mrs.Sporty. Połączenie ćwiczeń siłowych i wytrzymałościowych podczas 30-minutowego treningu obwodowego sprawia, że tkanka tłuszczowa spalana jest już od pierwszej minuty. 
Dzięki naszej koncepcji treningów i odżywiania można szybko i bez męczących diet pozbyć się niezdrowych, zbędnych kilogramów, wzmocnić ciało, rozbudować mięśnie, wymodelować problematyczne partie, a także pozbyć się dolegliwości bólowych. Oprócz tego klub jest miejscem, w którym panie spędzają miło czas i często zawierają nowe przyjaźnie.O tym wszystkim można się będzie się przekonać, przychodząc 26 maja do klubu.

Za każdą osobę, która zapisze się do klubu z Twojego polecenia otrzymasz od nas prezent

* * * * KONKURSY! * * * *

 

Dla was, drogie Klubowiczki przygotowaliśmy konkursy w trakcie trwania treningu
Już teraz odbierz od naszych trenerów darmowy tygodniowy karnet na treningi w naszym klubie dla osoby, którą chcesz zaprosić!
Każda pani, która odwiedzi nas w tym dniu bierze udział w losowaniu: miesięcznych i tygodniowych karnetów oraz upominków. 


W tym dniu – atrakcyjne rabaty na członkostwa w klubie. 


Zapisz swoją mamę, córkę lub bliską Ci osobę i zarezerwuj dla niej miejsce:

PIĄTEK 26.05 w godzinach otwarcia klubu 8-12 i 16-20

LICZBA MIEJSC OBJĘTYCH PROMOCJĄ JEST OGRANICZONA


ZAPISY NA LIŚCIE NA RECEPCJI 

19. maja 2017 r.
Zamknij menu