Dzień Otwarty - darmowe treningi, losowanie rabatów i promocje!

Podaruj zdrowie bliskiej Ci osobie!

Klub Mrs.Sporty Zamość zaprasza wszystkie zainteresowane panie na Dzień Otarty organizowany 12 stycznia 2018.

Wiemy, że w styczniu my kobiety, mamy najwięcej motywacji i postanowienia noworoczne chodzą nam po głowie już od dawna, dlatego... otwieramy dziś Drzwi do naszego klubu, a wraz z nimi przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowy pakiet powitalny. 

W tym dniu mile widziane są zarówno klubowiczki ze swoimi koleżankami, jak i zainteresowane panie w każdym wieku, które będą miały możliwość obejrzenia położonego w sąsiedztwie klubu sportowego przeznaczonego tylko dla kobiet oraz zyskają szansę przekonania się o skuteczności treningu Mrs.Sporty.

Dzień Otwarty w Mrs.Sporty to doskonała okazja dla wszystkich mieszkanek Zamościa oraz okolic, które chcą żyć lepiej i zdrowiej. Paniom, które nas odwiedzą, pokażemy, jak mogą zrealizować swoje cele bez dużych nakładów czasowych dzięki niezwykłej koncepcji treningowej wraz ze wsparciem dietetycznym, opartym na zdrowym żywieniu. Będzie to również okazja do indywidualnej rozmowy z naszymi klubowiczkami i przekonania się samemu, jak niezwykła atmosfera u nas panuje.

 

A co Ty zrobisz dla swojego zdrowia w nowym roku?

W Dniu Otwartym czeka na ciebie:

     

  • darmowy trening pod okiem trenera
  • bezpłatna konsultacja z fizjterapeutą, trenerem personalnym oraz dietetykiem, który powie Ci, jak możesz osiągnąć swój cel
  • bezpłatna analiza składu ciała
  • losowanie rabatów
  • pakiet powitalny dla każdej Pani, która zechce z nami realizować swój cel
  •  

Połączenie ćwiczeń siłowych i wytrzymałościowych podczas 30-minutowego treningu obwodowego sprawia, że tkanka tłuszczowa spalana jest już od pierwszej minuty. 

Dzięki naszej koncepcji treningów i odżywiania można szybko i bez męczących diet pozbyć się niezdrowych, zbędnych kilogramów, wzmocnić ciało, rozbudować mięśnie, wymodelować problematyczne partie, a także pozbyć się dolegliwości bólowych. Oprócz tego klub jest miejscem, w którym panie spędzają miło czas i często zawierają nowe przyjaźnie.

O tym wszystkim można się będzie się przekonać, przychodząc 12 stycznia do klubu. Przychodząc nic nie tracisz. Z wielką przyjemnością nasi trenerzy wprowadzą Cię w trening i opowiedzą o działaniu i innowacyjności naszego treningu.

Zapraszamy w dniu 12.01.2017 w godz. 8-12 oraz 16-20.

02. stycznia 2018 r.
Zamknij menu