Jesteś najważniejsza - zadbaj o siebie na Dzień Kobiet

A co Ty zrobisz dla siebie w dniu Twojego święta?

Klub Mrs.Sporty Zamość zaprasza wszystkie zainteresowane panie na Dzień Kobiet organizowany 08 marca 2017.

Dzień Kobiet jest tylko raz w roku, dlatego specjalnie dla Ciebie, otwieramy dziś Drzwi do naszego klubu, a wraz z nimi przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowy pakiet powitalny.   W tym dniu mile widziane są zarówno klubowiczki, jak i zainteresowane panie w każdym wieku, które będą miały możliwość obejrzenia położonego w sąsiedztwie klubu sportowego przeznaczonego tylko dla kobiet oraz zyskają szansę przekonania się o skuteczności treningu Mrs.Sporty.  

Dzień Kobiet w Mrs.Sporty to doskonała okazja dla wszystkich mieszkanek Zamościa oraz okolic, które chcą żyć lepiej i zdrowiej. Paniom, które nas odwiedzą, pokażemy, jak mogą zrealizować swoje cele bez dużych nakładów czasowych dzięki niezwykłej koncepcji treningowej wraz ze wsparciem dietetycznym, opartym na zdrowym żywieniu. Będzie to również okazja do indywidualnej rozmowy z naszymi klubowiczkami i przekonania się samemu, jak niezwykła atmosfera u nas panuje.  

Co oferujemy?  

W Dniu Kobiet wszyszkie zainteresowane panie będą mogły skorzystać z bezpłatnej analizy składu ciała oraz dowiedzą się wszystkiego na temat skuteczności koncepcji treningowej Mrs.Sporty. Połączenie ćwiczeń siłowych i wytrzymałościowych podczas 30-minutowego treningu obwodowego sprawia, że tkanka tłuszczowa spalana jest już od pierwszej minuty. Dzięki naszej koncepcji treningów i odżywiania można szybko i bez męczących diet pozbyć się niezdrowych, zbędnych kilogramów, wzmocnić ciało, rozbudować mięśnie, wymodelować problematyczne partie, a także pozbyć się dolegliwości bólowych. Oprócz tego klub jest miejscem, w którym panie spędzają miło czas i często zawierają nowe przyjaźnie.O tym wszystkim można się będzie się przekonać, przychodząc 08 marca do klubu.   Z okazji Dnia Kobiet przygotowana zostałaszczególnie atrakcyjna promocja.Wszystkie panie, które w tym dniu zdecydują się zapisać do klubu Mrs.Sporty w Zamościu, jako nowe klubowiczki otrzymają w prezencie pakiet startowy o wartości 120 PLN :)  

Odwiedź nasz klub w dniu Kobiet, a wcześniej umów się z naszym trenerem lub trenerką na konsultację lub trening. :) 

Możesz to zrobić za pomocą formularza na stronie, po prostu kliknij tutaj i wybierz dogodną godzinę

telefonicznie: 690 022 632

lub na miejscu w klubie w DH. Tomasz.

 

Zapraszamy! :) 

26. lutego 2017 r.
Zamknij menu