KLUBOWICZKA LUTEGO 2017 – MAJA CZUGAŁA

 Maja  regularnie ćwiczy w klubie Mrs.Sporty prawie od początku naszej działalności. Jest pozytywnie nastawiona, a każdy jej trening jest niezwykle męczący i intensywny.

Dzięki Mrs.Sporty poprawiła się moja kondycja fizyczna i psychiczna, na czym bardzo mi zależało. Poprzez regularne, w miarę moich możliwości treningi oraz stosowanie się do wskazówek trenerek, udało mi się zrzucić 4,5 kg  :-) zmniejszył się również mój wiek metaboliczny.”

Jak wyglądało życie Mai zanim dołączyła do klubu?

Życie w ciągłym biegu. Nieregularne posiłki, a wręcz zajadanie stresu wieczorami. Brak czasu dla samej siebie doprowadził mnie do momentu, kiedy zabrakło mi sił. Ostatni rok był dla mnie bardzo ciężki i rozłożył mnie totalnie na łopatki. Czasami, żeby wstać, trzeba upaść. Ciężko było się zebrać, ale na szczęście powstał klub Mrs.Sporty i dzięki koleżance postanowiłam wprowadzić zmiany do swojego życia. O klubie powiedziała mi moja koleżanka Agnieszka, która jest klubowiczką od momentu jego powstania. To dzięki niej odważyłam się pójść na pierwszy trening i ku mojemu zdziwieniu bardzo mi się spodobało. Miła atmosfera oraz fachowa kadr sprawiły, że postanowiłam podjąć wyzwanie i zostać klubowiczką.”

 

 

 

Co się zmieniło w życiu Mai odkąd regularnie ćwiczy?

Dużo lepiej się czuję. Jestem po operacji tarczycy, najprostsze czynności sprawiały mi trudność. Teraz jest zupełnie inaczej. Poprawiły się moje wyniki, pozbyłąm się uporczywych bóli głowy. Jestem inaczej, bardziej pozytywnie nastawiona do życia. Ten czas spędzony na sali treningowej jest tylko dla mnie. Wychodząc z treningu człowiek jest zmęczony, ale szczęśliwy i pełen sił na resztę dnia!

Moją największą motywacją są moje kochane dzieciaki. Mówią, że szczęśliwa mama, to szczęśliwe dzieci. Motywują mnie również nasze najstarsze klubowiczki, które pełne werwy i z uśmiechem na twarzy przychodzą regularnie do klubu. W życiu trzeba mieć zasady i być konsekwentnym. Ciężka praca się opłaca. Nic nie przychodzi nam w życiu lekko”

Co radzi Maja tym, którzy chcą osiągnąć sukces?

 

Trzeba uwierzyć w siebie i dać sobie szansę. To naprawdę nie wymaga wielkiego wysiłku. Regularny trening, stosowanie się do wskazówek trenerek i dobra nastawienie mogą zdziałać cuda”

06. marca 2017 r.
Zamknij menu