Klubowiczka Maja 2018r. - Alina Dziki

1.       Twoje imię i nazwisko oraz czym się zajmujesz na co dzień.

„Nazywam się Alina Dziki. Prowadzę szkolenia i doradztwo w zakresie wychowania i opieki dla nauczycieli i rodziców. Pracuje także z dziećmi i młodzieżą.

www.komunikacjazdzieckiem.pl”.

2.       Co udało Ci się osiągnąć dzięki Mrs. Sporty?

W ciągu trzech miesięcy pozbyłam się kilku kilogramów, a przede wszystkim mam poczucie wpływu na moją kondycje fizyczną i psychiczną. Potrzebowałam siły i motywacji na radosne przeżywanie codziennego życia.

3.       Jak zaczęła się Twoja przygoda z Mrs. Sporty?

„Na początku  moja relacji z MRS. Sporty była napięta i pełna wątpliwości. Solidnie ćwiczyłam przez cały kwiecień i z ufnością czekałam na pierwsze spotkanie weryfikacyjne z trenerem. Jakież było moje rozczarowanie, kiedy dowiedziałam się, że w ciągu miesiąca intensywnych ćwiczeń straciłam 3kg mięśni, a mój fizjologiczny wiek przesunął się do przodu o kolejne 2 lata. Obecnie sytuacja została opanowana i wszystkie parametry przesuwają się w pożądanym kierunku. Po tym doświadczeniu wiem, jak ważna jest  regularna i profesjonalna diagnoza zmian zachodzących w organizmie w efekcie podejmowanych ćwiczeń fizycznych i diety. Do tej pory uczestniczyłam w kliku innych projektach tego typu i nie miałam świadomości jak ważna jest aktywność, zaangażowanie i bliski kontakt trenera z uczestnikami.

4.       Co Cię najbardziej motywuje? Jaki jest sekret Twojego sukcesu?

Najwięcej satysfakcji daje mi obserwowanie wzrastającego poziomu poczucia kontroli i samoregulacji w moim codziennym funkcjonowaniu. Kiedy dopada mnie zniechęcenie zawsze pomaga mi wyobrażenie sobie efektów regularnych ćwiczeń. Pomocne jest także wyobrażenie sobie konsekwencji zrezygnowania z tego wysiłku”.

 

Trzymamy kciuki za Twoje dalsze sukcesy!

Zespół Mrs. Sporty J

06. maja 2018 r.
Zamknij menu