klubowiczka Października 2017r. - Joanna Tokarska

1.       Twoje imię i nazwisko oraz czym się zajmujesz na co dzień.

„Joanna Tokarska. Na co dzień łącze domowe obowiązki z wychowaniem syna, do tego pracuję. W wolnych chwilach staram się regularnie uczestniczyć w intensywnych ćwiczeniach w klubie oraz biegam.”

 

2.       Co udało Ci się osiągnąć dzięki Mrs. Sporty?

„Dzięki treningom w Mrs. Sporty udało mi się schudnąć, zmniejszyły mi się obwody całego ciała. Moja Kondycja fizyczna znacznie wzrosła, a ja czuje się dużo silniejsza i zdrowsza. Nauczyłam się też zdrowo odżywiać i jeść regularne posiłki.”

 

3.       Jak wyglądało Twoje życie zanim zaczęłaś u nas trenować?

„Więcej myślałam o innych niż o sobie, brakowało mi casu dla siebie samej. Często a nawet prawie zawsze wychodziłam z domu bez śniadania, a te jadłam dopiero koło południa. Kilka razy podejmowałam próbę odchudzania, ale efekt był krótkotrwały  a kilogramy wracały z bilansem dodatnim, także efekty okazywały się odwrotne od zamierzonych, co mnie strasznie denerwowało i odbierało chęci.”

 

4.       Jak zaczęła się Twoja przygoda z Mrs. Sporty?

„Do przystąpienia do klubu namówiła mnie koleżanka. Po wstępnym spotkaniu i rozmowie z trenerem postanowiłam podjąć wyzwanie i zawalczyć o siebie.”

 

5.       Co się zmieniło w Twoim życiu odkąd regularnie uprawiasz sport?

„Odkąd regularnie uprawiam sport udało mi się schudnąć i poprawić swoją sylwetkę. Jem regularne posiłki i nigdy nie zapominam o śniadaniu i piciu wody. Zalazłam czas, który jest przeznaczony tylko dla mnie. Co daje mi niesamowitą dawkę dobrej energii. Przez co czuję się silniejsza zarówno psychicznie jak i psychicznie. Mam więcej chęci do życia i działania.”

 

6.       Co Cię najbardziej motywuje? Jaki jest sekret Twojego sukcesu?

„Najbardziej motywują mnie pozytywne komentarze osób, które dawno mnie widziały : „świetnie wyglądasz, zmieniłaś się, brawo,…” To sprawia, że dostrzegam efekty swojego regularnego wysiłku i systematyczności w treningach.”

 

7.       Co radziłabyś innym kobietom, aby osiągnęły sukces?

„Innym kobietom, by osiągały sukces polecałabym, aby wsłuchały się w siebie, w swoje potrzeby i pragnienia. Wszystkie kobiety są silne, trzeba tylko uwierzyć w siebie i swoje możliwości.”

 

 

  

Trzymamy kciuki za Twoje dalsze sukcesy!

Zespół Mrs. Sporty J

06. października 2017 r.
Zamknij menu