Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

Dariusz Wojtkowski

Dariusz Wojtkowski, właściciel

W pracy zawodowej zajmowałem się dotychczas głównie zarządzaniem firm w Polsce i za granicą. Niemniej jednak, zawsze, na czołowym miejscu moich zainteresowań był sport. Bardziej ukierunkowany na aktywność amatorską niż profesjonalną, gdyż praca zawodowa pochłaniała mnie bez reszty. Doświadczenia związane z własnym stanem zdrowia i problematyką rehabilitacji uświadomiły mi, że bardzo dużo osób w moim otoczeniu ma problemy zdrowotne, które psują naszą jakość życia. W tym czasie na mojej drodze stanęła koncepcja MRS Sporty. Zainteresowało mnie to na tyle, że postanowiłem otworzyć klub w Zamościu. Odbyłem staż i kursy przygotowujące w MRS Sporty oraz kurs Trenera Personalnego dający przygotowanie do pracy. Zebrałem także zespół osób, któremu jest bliska idea promocji zdrowia i chęć niesienia pomocy innym. Największą satysfakcję sprawiło mi, gdy, w pierwszą rocznicę naszej działalności jedna z członkiń klubu powiedziała: „Jestem wdzięczna Tobie, że otworzyłeś taki klub i że mnie namówiłeś do regularnych ćwiczeń”.

Dorota  Smoląg

Dorota Smoląg, Trener personalny

absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie-kierunek wychowanie fizyczne, ukończyła kurs „Trener Fitness i Dietetyki”. Zwolenniczka zdrowego trybu życia, pozytywnie nastawiona do otaczającego świata. Ruch i aktywność fizyczna towarzyszą jej przez całe życie. Wyznaje zasadę, że nieważne jak szybko tracisz kilogramy, ale ważne ile zyskujesz zdrowia, energii i młodości.

Natalia Furmańczuk

Natalia Furmańczuk, Trener personalny

Fizjoterapeuta, Trener personalny

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Społeczno-Przyrodniczej im. Wincentego Pola w Lublinie. Zawsze lubiłam aktywny tryb życia i tak zostało do dziś. Moja przygoda ze sportem zaczęła się już w dzieciństwie. Zawsze miałam w sobie chęć niesienia pomocy innym i to przynosiło mi ogromną satysfakcję. Stąd też mój wybór studiów. Podczas praktyk studenckich miałam okazję pracować w różnych placówkach, ośrodkach i zakładach rehabilitacji zarówno z dziećmi, osobami starszymi i niepełnosprawnymi. Cierpliwość i dokładnosć to moje najmocniejsze strony. Jako fizjoterapeutka dbam o to, aby trening w klubie Mrs Sporty był bezpieczny, a każde ćwiczenie prawidłowo wykonane pod względem technicznym. Dlatego bacznym okiem obserwuję nasze klubowiczki podczas ćwiczeń :) Od pewnego czasu jestem ciocią dwóch maluchów, wiec kocham rownież dzieci i szybko nawiązuję z nimi kontakt. Klubowiczki, które przychodzą do klubu ze swoimi pociechami mogą spokojnie ćwiczyć, a ja prowadząc trening staram się zająć zarówno Paniami jak i ich dziećmi :) Interesuję się również kosmetologią, bardzo lubię tańczyć, a w wolnych chwilach czytam.

Dominika Mazurek

Dominika Mazurek, Dietetyk

Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Lubinie na kierunkach Dietetyka oraz Żywienie Człowieka i Dietetyka. Podczas studiów aktywnie działała w SKN Dietetyków oraz Studenckiej Poradni Dietetycznej. Swoją wiedzę poszerzała na licznych szkoleniach oraz konferencjach, a także prowadząc liczne wykłady oraz warsztaty. To jak dieta wpływa na ludzki organizm od zawsze było w kręgu jej zainteresowań. W pracy z pacjentem opiera się również na własnych doświadczeniach. Doskonale rozumie jak możecie się czuć będąc po drugiej stronie i szukając pomocy. Według niej zmiana stylu życia i nawyków żywieniowych są kluczowe w zachowaniu zdrowia oraz drodze do lepszego samopoczucia. "Jeśli szukasz osoby, która może zmienić coś w Twoim życiu to spójrz w lustro! - ja dam Ci wskazówki jak w najlepszy dla Ciebie sposób będziesz mogła tego dokonać."

Barbara Zdun

Barbara Zdun, Trener personalny

Tomasz Smoląg

Tomasz Smoląg, Trener personalny

Absolwent AWF Kraków, instruktor kulturystyki, siatkówki, trener piłki nożnej, nauczyciel wf z 30 letnim stażem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Swoją wiedzę i doświadczenie chcę wykorzystać w pomocy dla tych którzy się o nią zwrócą. Rozumienie procesów zachodzących w naszym organizmie i świadomość podejmowanych działań w zestawieniu z wytrwałością podbudowaną motywacją są gwarancją realizacji stawianych sobie celów! Ruch to zdrowie - banał? którego nie da się zastąpić. Działaj aby czas stał się twoim sprzymierzeńcem a nie przeciwnikiem - nie od jutra ale już od dziś!

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu