Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

Dariusz Wojtkowski

Dariusz Wojtkowski, właściciel

W pracy zawodowej zajmowałem się dotychczas głównie zarządzaniem firm w Polsce i za granicą. Niemniej jednak, zawsze, na czołowym miejscu moich zainteresowań był sport. Bardziej ukierunkowany na aktywność amatorską niż profesjonalną, gdyż praca zawodowa pochłaniała mnie bez reszty. Doświadczenia związane z własnym stanem zdrowia i problematyką rehabilitacji uświadomiły mi, że bardzo dużo osób w moim otoczeniu ma problemy zdrowotne, które psują naszą jakość życia. W tym czasie na mojej drodze stanęła koncepcja MRS Sporty. Zainteresowało mnie to na tyle, że postanowiłem otworzyć klub w Zamościu. Odbyłem staż i kursy przygotowujące w MRS Sporty oraz kurs Trenera Personalnego dający przygotowanie do pracy. Zebrałem także zespół osób, któremu jest bliska idea promocji zdrowia i chęć niesienia pomocy innym. Największą satysfakcję sprawiło mi, gdy, w pierwszą rocznicę naszej działalności jedna z członkiń klubu powiedziała: „Jestem wdzięczna Tobie, że otworzyłeś taki klub i że mnie namówiłeś do regularnych ćwiczeń”.

Dorota  Smoląg

Dorota Smoląg, Trener personalny

absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie-kierunek wychowanie fizyczne, ukończyła kurs „Trener Fitness i Dietetyki”. Zwolenniczka zdrowego trybu życia, pozytywnie nastawiona do otaczającego świata. Ruch i aktywność fizyczna towarzyszą jej przez całe życie. Wyznaje zasadę, że nieważne jak szybko tracisz kilogramy, ale ważne ile zyskujesz zdrowia, energii i młodości.

Natalia Furmańczuk

Natalia Furmańczuk, Trener personalny

Fizjoterapeuta, Trener personalny

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Społeczno-Przyrodniczej im. Wincentego Pola w Lublinie. Zawsze lubiłam aktywny tryb życia i tak zostało do dziś. Moja przygoda ze sportem zaczęła się już w dzieciństwie. Zawsze miałam w sobie chęć niesienia pomocy innym i to przynosiło mi ogromną satysfakcję. Stąd też mój wybór studiów. Podczas praktyk studenckich miałam okazję pracować w różnych placówkach, ośrodkach i zakładach rehabilitacji zarówno z dziećmi, osobami starszymi i niepełnosprawnymi. Cierpliwość i dokładnosć to moje najmocniejsze strony. Jako fizjoterapeutka dbam o to, aby trening w klubie Mrs Sporty był bezpieczny, a każde ćwiczenie prawidłowo wykonane pod względem technicznym. Dlatego bacznym okiem obserwuję nasze klubowiczki podczas ćwiczeń :) Od pewnego czasu jestem ciocią dwóch maluchów, wiec kocham rownież dzieci i szybko nawiązuję z nimi kontakt. Klubowiczki, które przychodzą do klubu ze swoimi pociechami mogą spokojnie ćwiczyć, a ja prowadząc trening staram się zająć zarówno Paniami jak i ich dziećmi :) Interesuję się również kosmetologią, bardzo lubię tańczyć, a w wolnych chwilach czytam.

Dominika Mazurek

Dominika Mazurek, Trener personalny, dietetyk

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu