Dzień Otwartych Drzwi

w Mrs.Sporty Zielona Góra!

03.09.2020 czwartek 8:00-12:00 15:00-19:30
Umów się dziś. tel.794 932 399
Dzień Otwartych Drzwi to świetny czas, by wpaść do nas i dowiedzieć się więcej na temat naszej koncepcji, jeśli do tej pory o niej nie słyszałaś.

     

  • Darmowa konsultacja z pomiarem składu ciała
  • 0 zł za pakiet startowy (rabat 120zł)
  • pierwszy miesiąc za połowę ceny.
  •  

ODCHUDZANIE Z MRS.SPORTY
U nas nie usłyszysz o drakońskich dietach ani ścisłym trzymaniu się kalorii. Przeanalizujemy Twój jadłospis oraz tryb życia i na tej podstawie wspólnie wprowadzimy trwałe zmiany, dzięki którym nie tylko schudniesz, ale też poczujesz się lepiej. Szybko zapomnisz o bólach kręgosłupa, a cukrzyca czy nadciśnienie przestaną dokuczliwie o sobie przypominać.

REDUKCJA CENTYMETRÓW GWARANTOWANA!
Gwarantem sukcesu i tego, że osiągniesz upragnioną wagę jest połączenie treningu interwałowego ze zmianą w sposobie odżywiania. By schudnąć wystarczą regularne 30-minutowe treningi. Dzięki kontroli pulsu oraz zachowaniu interwału, Twoje mięśnie będą pracować jeszcze długo po skończeniu treningu. Będziesz coraz szczuplejsza, a marzenie o pięknej figurze wreszcie stanie się rzeczywistością!

DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI W MRS.SPORTY
Jesteś ciekawa, jak wygląda nasz trening? W najbliższych dniach w klubach Mrs.Sporty w całej Polsce możesz się o tym przekonać podczas Dni Otwartych Drzwi. Dlaczego warto przyjść do nas właśnie wtedy? Będziesz mogła skorzystać z bezpłatnej analizy składu ciała oraz otrzymasz rabat na pakiet startowy, za który zapłacisz 0 zł.

01. września 2020 r.
Zamknij menu